tsebukas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Moneybookersis profile alt lisad mõlema pangakonto andmed (nii eesti, kui austraalia omad). Pangakontode andmeid saad lisada siit: My account-Profile-List of bank accounts-Manage. Seejärel, pangakontode nimekirjas on iga konto järel kena nupuke Verify. Seda vajutades tehakse su kontole 0 ühikuline ülekanne. Internetipangast leiad nimetatud ülekande selgituse väljalt koodi, mille moneybookerisse sisestad. See kontrollülekanne toimub eesti pangas koheselt, austraalia omas võtab mõned päevad aega. Nagu kõik sealkandis. Sellega on pangakontod verifitseeritud. Kui see tehtud ja raha moneybookeri kontole kantud ning sinna kohale jõudnud, siis pole enam muud jäänud, kui withdraw valida ja sealt eesti kontole ülekanne teha. Kogu protsess (austraalia konto-moneybooker-eesti konto) tavaliselt umbes nädalajagu aega võtab, kuid teenustasu seeeest vaid alla 3 AUD on. Raha jõuab eesti arvele kroonides.

Kui moneybookersis valid upload funds ja sealt tüübiks bank transfer, siis annab ta sulle kõik pangarekvisiidid, mida ülekandeks tarvis.

BSB paned selle, mis moneybookers ütleb Sort / Bank Cod, an explanation note peaks ilmselt olema see, mida moneybookers Reference-ks nimetab, st sinu user ID, optional services-i kohta ei oska öelda, minu austraalia Commonwealth pangal siukest välja ei ole.

Ilmselt pead vähemal selle pangakonto, kuhu raha lõpuks kanda tahad ka eelnevalt ära verifitseerima moneybookeris.

Vähemalt läänepoolses servas on küll hansapanga visa deebet igal pool toiminud, nii raha välja võttes, kui ka nendes vähestes kohtades, kus kaartiga maksta saab. Viimase peale siin väga loota ei tasu, tundub.