merli86

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kindlasti hoidke eemale BTA kindlustusest, pakuvad küll soodsamaid hindu, aga kui reaalselt midagi juhtub, siis viilivad vastutusest kõrvale ja ilma kohtuta najljalt raha kätte ei saa (vajadusel võltsivad ka pabereid).

Meie lend oli märtsis (16-31.03) 158 naela, lisandus pagasi tasu 30 naela. Piletid selle hinnaga tulid müügile juba 1,5 kuud enne lendu.

Ärge saage valesti aru, ma ei halvusta absoluutselt ühes hotellis puhkamist, huvid ja reisi eesmärgid on erinevad ja nõustun ka sellega, et need aja jooksul muutuvad, pakun lihtsalt abi, kui keegi tahab Dominikaanis omal käel ringi reisida ja tuuritada.

  1. märtsi öösel saabusime ka koju tagasi. Ilm oli meil küll super, vihma nägime ainult ühel öösel ja hommikuks oli see juba unustatud. Temperatuur alla 28 ei langenud, vesi ookeanis oli 28 ja kariibi meres 30 kraadi.
    Eelkõnelejatest võib aru saada, et elati ühes hotellis ja palju ringi ei reisitud, meie olime DV-s kaks nädalat ja üle kolme öö samas hotellis ei ööbinud, piltlikult öeldes tegime vabariigile tiiru peale, liikudes kohalike busside gua-guadega ja rendiautoga (odavav ja väga huvitav). Cabaretes pesitsevate lohesurfi instruktoritega ühendust saada maili teel ei õnnestunud, kuna kirjad läksid nagu muti auku, seega oli kohapeal abiks ainult LP reisijuht, mis oli vägagi asjalik. Kui kellelgi huvi Dominikaanis omal käel ringi reisida ja seiklushimu rahuldada, olen meeleldi nõus jagama ideid, muljeid, soovitusi. Ise jäin reisiga väga rahule ja soovitan soojalt- kliima on mõnus, kohalikud abivalmid ja sõbralikud, harva pealetükkivad,loodus ilus ja maa huvitav.

merli86@hotmail.com

Üks väiksem tootmine on Yeclas, aasta tagasi samal ajal külastasime seda, kolmeliitrine päris hea pakivein maksis eesti rahas u.70-80.- aga kvaliteet vein otse tehasest, mitte odav peet. Inglise keelt rääkis seal ainult üks bossidest, sama ettevõtte poes vanaproua ainult naeratas ega jaganud inglise keelest midagi. Ekskursioni ja tegusteerimist viis läbi see sama boss ja päris huvitav oli.

kui mööda idarannikut sõidad, jääb Benidormist lääne poole, linnulennult u. 80-100km

http://www.yeclavino.com/en/inicio.php

Suured tänud Naabrimehele :)