siilike1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui me käisime, siis pidasime ka El Teide otsas lumesõda, väga lahe oli:)

Finnmatkatega oli otse Helsingist Phuketisse viimati 645euri:) Tourestile pidid põhiliselt tulema suvereiside pakkumised Türki ja Kreetale jmt. Eks näis, see ju kohe käes. Osadel firmadel on messipakkumised juba väljas ka. Tai lennud pidavat praegu niigi väga täis olema.

Minu meiliaadress on pugivugi@gmail.com :) Mannyy, palun kirjuta mulle sinna. Vahetaks kontakte ja räägiks natuke lähemalt:) Ja üldse, kuna minek keset talve Vantaast, siis kuhu te jätate oma talveriided??

Me käisime paar aastat tagasi veebruaris. Ilmad olid väga ilusad, olime Playa del Americas. Teisel pool saart olid küll vahepeal ka pilviseid ilmu, aga Playa del Americases olid kohe väga ilusad. Ookean oli meie jaoks üldiselt ikka külm, aga mõned ärksamad käisid ikka vees ka, aga eks see üks karastav protseduur oli:)) Suures veekeskuses on see probleem lahendatud, Saharast toodud liivaga super rand, vesi soe ja tehisookean ka. Ja need atraktsiionid seal...ühest lasi alla ainult mu hulljulge tütar, püstloodis alla no ikka vääääga kõrgelt.. Ja üks neljase paadikesega atraktsioon oli ka ikka väga elamusrohke, korra mõtlesin küll, et no nüüd paneme siit üle ääre kuristikku, no see on ikka asi, mida peab ise kogema;) Ilmateadete pärast ma aga tõesti ei muretseks, kui tõesti mingil pähjuselt päikest ei ole, siis sel päeval sõitke rendiautoga El Teidele ja siis ikka on päike, kuna olete kõvasti pealpool pilvi, nii et las seal all siis olla pilves, ongi eriti efektne vaadata enda all laiuvaid pilvi ja pärast sõita otse pilve sisse;) Super!!! Toredat reisi!

Veeparki ja Loro Parki saab osta jube ette netist TwinTicketi, tuleb soodsam;) Mõlemad väärivad külastamist ja omast kogemusest: Loro Pargis kulus terve päev ja pärast selgus, et ikka jäi mõni asi nägemata:) Tenerife on super koht ja auto rentimine väga soodne ja lihtne. Masca piraadikülla minge kindlasti ise autoga:)), sõiduelamused garanteeritud;) Ja taimed, mis meil max 20cm, on seal puudena. Me sõitsime ringi kolm päeva, ülejäänud aja puhkasime. Üks seni parimaid reise üldse! Toreda reisi!

Lendan 29.02:) kaheks nädalaks otselennuga Phuketile. Seal küll Finnmatkate loterii, nii et majutusega on nii-et oh üllatust:) Selle eest jääb aga rohkem raha kohapeal ringi vaatamiseks. Kodust kaugel on iga eestlane nagu parim sõber. Kuna reisin esimest korda elus üksi, siis on iga sõber tähtis:) 25 ma enam ei ole, aga rahulik ja mõnus reisikaaslane küll:)N.

Orcarist autot bronnides vaja valida koht, kust auto kätte saab- mis see lähem on C.C Puerto Colon või Ctro.Ccial Fanabe (mis iganes need tähed seal ees tähendada võiks)??? Elame Playa de Las Americase kesklinnas.

Igasugu nõuanded väga teretulnud:-) Minek ikka esimest korda. To Tr_tr -ma juba jõudsin ükspäev kirjutada Marikale. Vastuse sain ka. Tema soovitas Oasise autorenti. Me mõtlesime auto võtta 16-19.02- sest 18 on karnevaliürituste raames kuninganna valimine- saab sinna ka minna. Mõtlesime, et oleks vahva see ära näha. 20. on rongkäik, aga siis samal õhtul äralend.. See täpsem kava kahjuks hispaania keeles... Tuleb ilmselt reisikorraldajat Mis auto kasuks te üldse otsustasite?- väike pidi hea manööverdada olema, aga kas sinna sisse ka 5kesi ära mahume? Autorent tõeliselt soodne, aga natuke tahaks ka päikest võtta ja lihtsalt mõnuleda:) Meresõidu kohta ütles Marika, et Meresõit maksab privaatsem reis jahiga (10 inimest) 55.- eur ja katamaraaniga (100 inimest) 50.- eur/täiskasvanu.. Aga kui nüüd Atu juttu kuulata, siis see ookeanilaine võib jahiga üksjagu...Muidu oleks kindlasti privaatsem omaette- vaataks veel paar inimest lisaks- ja olekski oma seltskond koos. Ja siis natuke sadamas ringi jalutades võib ju veel miski soodushinna otsa komistada:-))) ja selle vastu poleks mul küll mitte midagi. Mõtlesime esialgu ka selle merereisi viimasele päevale jätta, aga kuidas seal selle ilmaga on- lugesin neid netilehti nati ja seal, et kui ilm väga tuuline, siis trip jääb ära... Et kui viimane päev ja ilm tuuline, siis äkki ei saagi merele??????? La Gomerale sõidu üle otsustame kohapeal- sinna ja tagasi küll ka natuke aega merel olemist, aga kui suur on seal tõenäosus näha vaalu ja delfiine?? Ja vaevalt et too praam mingeid delfiinivaatamispeatusi teeb. Või mõtlesite te mõlemale minna- nii La Gomerale kui ka merereisile eraldi? See Royal Delfin sõidab Masca juurde ja seal Los Gigantese hiigelkaljusid merelt vaadata on kindlasti super!!! Leidsin tripitajate hulgast ka perereisidele keskendunud firma, st lastele on seal ka ühtteist- näomaalingud, sõitsid ujumisrõngaga katamaraani taga jmt.. Marika soovitas- Kindlasti soovitan sõita Tagananasse, seal saab süüa head kala ja Muidugi Mascasse. Kui vara saarel üldse pimedaks läheb? St mis kellani üldse nn ringi vaadata neid kauneid vaateid saab? Mägedes läheb ilmselt väga järsku pimedaks. To Muts- kas kuskilt saab veel soodsama TwinTicketi, kui mõlema pargi kassast- st odavamalt kui 49 eur???????? Ohh, nädal ja 5päeva veel:-))))))

Neile netilehtedele võibki ära kaduda-eriti Kõu-neti-kiirusega:-)) Annab kohe oodata, kui midagi ette venib.. Hispaania keele oskus oleks kah teretulnud:-) Arvan, et otsime ise vaala-delfiinitripi korraldaja sealt mere äärest, natuke eri lehtedelt otsitud infi järgi otsustades on igal juhul soodsam kui reisifirma kaudu korraldatu- kui juba netilehel hind soodsam kui reisikorraldaja lehel olev, otse ostes ju alati võimalus saada soodustusi- kasvõi Atu teisipäevane soodushind:) 5kesi puhates on hinnavõit kõva. Meeldis ka see, et see Royal Delfin tasuta sadamasse viib. Ei saanud nüüd muidugi aru, kas parem on siis suur või väike laevuke. Ise mõtlen, et kui meie hulgas on 2,5a pisipoja, siis äkki on suur etem- et tal rohkem ruumi ringi sibada ja ehk kõrgemad ääred laeval? Kas ma sain õieti aru, et Orcari autorendi bronni netist tehes raha ette ei taheta? Arvasin just, et vaja seal krediitkaardiga maksta. Bronnin kindlasti netist ära:) Tundub, et kuna veebruar pole Tenerifel just hooaeg, siis autorendi hinnad rohkem kui mõistlikud seal. Ma ka näinud tuttavate Egiptuse porri, no need dvd-d küll pole suuremad asjad. Väga hea teada, et seal ikka asi kvaliteetne. Kuna ka endil soetatud uus Sony peegelkaamera, siis kindlasti kavas palju pildistada ja filmida. Ei jõua kuidagi kohalejõudmist ära oodata!!!!!!!!!!!

See küll hiigla vahva, et neid kohapealt ka osta saab! Super, et ka juhised, kuidas Loro Parki kohale jõuda. Plaanisemigi u 3-4 päevaks auto rentida.Orcar`i rendifirma tundus selline ok olevat? See nüüd küll teemast natuke mööda, aga samal ajal toimumas ka suur karneval. Huvitav, kas Playa de las Americases ka toimuvad karnevaliüritused või peab selleks põhja poole sõitma ja kas üritused toimuvad iga päev ja kas ainult õhtuti-öösiti või ka päeval? Ja kas kellegi on kogemust vaalade-delfiinide vaatamisest merel- et kas valida miskit kindlat firmat või lihtsalt sadamasse vaatama- kes esimesena ette jääb, sellega merele:-) Suurimad tänud Atule!

See oleks küll vahva, kui selle pileti kohapealt saaks. See veepark on ilmselt nii uus- avatud 2008 sügisel minu meelest- ei tundu just paljudel sellega kogemusi olevat kahjuks..Tore oleks kokku saada reisil küll:-)) Peatuspaigaks ka Playa de las Americas. Mõtlesime just mehega, et vahva oleks seal kellegiga koos ringi liikuda. Meil 2 tüdrukut pea täiskasvanud- 16 ja teine pea kohe 18 saamas. Lisaks veel 2,5a pisipoja. Kui huvi, kirjuta mulle pugivugi@gmail.com . Aga twin ticketi kohta ootaks küll infot väga!!!!