rkallo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui kedagi huvitab Entertainer Dubai 2013, kust mõned kupongid kasutatud (Aquaventura, Aquarium 2tk, Sega Republic 1tk, Delfinaarium 2tk, mõned söögikohtade omad). Võin poole hinnaga pakkuda (40€). Kokku on siis kahes raamatus 1500 buy one get one free vautšerit, mis meie kasutasime, oli tõesti kasu. Peale selle eraldi brošüür 10 hotellitoa vautšeriga, samuti buy one get one free.

Vedasin Entertainer Dubai 2013 raamatud koju. Vabandan huviliste ees, kellele ei vastanud, ei saanud kirju kätte vahepeal. Et kui kellelgi huvi, siis võin need ikkka 40€ eest ära anda. rkallo@yahoo.com aadressilt saan kirjad ka kätte.

Kui kedagi huvitab Entertainer Dubai 2013, kust mõned kupongid kasutatud (Aquaventura, Aquarium 2tk, Sega Republic 1tk, Delfinaarium 2tk, mõned söögikohtade omad). Võin poole hinnaga pakkuda (40€). Kokku on siis kahes raamatus 1500 buy one get one free vautšerit, mis meie kasutasime, oli tõesti kasu. Peale selle eraldi brošüür 10 hotellitoa vautšeriga, samuti buy one get one free. Huvilised, andke kiiresti märku, hakkan eesti poole sõitma homme õhtul, niisama ei tahaks kahte paksu raamatut koju vedada.

Viski maksab Šotimaal vähe. nt 10a vana Jura Single malt 0,7 pudel maksab 20£. Arvestades £ kurssi u 17 eek, siis.....