anee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi plaanib reisida juuni keskel Egiptusesse? Kuidas seal on nüüd?

Leidsin raamatukogust sellise raamatu nagu "Kõrbe kangelanna" Donya Al-Nahi ja Andrew Groftsi sulest. Tasuks lugeda eelkõige naistel, kes õhates vaatavad tõmmude, pruunisilmsete lõunamaa meeste poole ja unistavad nendega kooselust ja ühistest lastest. Mind tõi see raamat küll maapeale tagasi!
Toredat lugemist!

Reisimiseks nii väikse lapsega võid ju valida ka mõne meie naabarriikidest näit. Soome või Rootsi ja kaugemad ning eksootilisemad kohad jätte edaspidiseks. Kui nii väike laps haigestub, siis ma ei tahaks seda küll läbi elada! 1,5a. on liiga väike, et reisi täiega nautida. Temal on vaatamisväärsustest täiesti ükskõik. Ma ei julgeks küll nii pisikesega mingit eksootikamaad ette võtta!

Oleks tore kui keegi teaks soovitada kuidas saab kõige soodsamalt suvekuudel Kairosse või Sharm El Sheiki. Siin on varasemalt sellest küll juttu olnud, aga kõik info on juba paar aastat vana. Vahepeal on väga paljud asjad muutunud- mõndasid lennufirmasid pole ehk enam olemasgi. Juttu võiks teha ka piletihindadest.
Aitäh vastajatele!

Minule kinkis sellise kujukese egiptuse mees Sharm El Sheigis. Võtsin kingi vastu-ei osanud sest midagi arvata. Kodus mehele muidugi näidata ei julge.
Keegi võiks sellest viljakusjumalast eesti keeles ka kirjutada-või ei kannata trükimusta!
Aitäh!