kiisuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime just Sun Set´i hotellist. Midagi head ei tasu sealt kohe kindlasti oodata. Toad on mustad, ka pärast koristamist ei muutu seal suurt midagi. Rätikuid ja wc-paberit tuuakse siis, kui oled neile seda mitu korda öelnud. Linu vahetatakse nii, et keeratakse teistpidi lihtsalt - meie toas keerati lina risti voodisse, nii et pool voodit oli linaga kaetud ja pool ilma.
Hommikusöök on iga päev täpselt sama. Õhtusöögi menüü kordub üle päeva. Toit on enam-vähem söödav, kuid 4. päeval tahaks juba midagi muud. Eriti hull oli see, kui hotelli saabus vähemalt 20 egiptlast. Nad söövad nagu sead - lauad kuhjatakse toitu täis ja siis kõik söövad seda ühte toitu. Toitu tõstsid nad kätega. Pärast nende lahkumist hakati kohe sööklat koritama - nii põrandad kui laudlinad olid toitu täis. Eestlastel paluti viisakalt oodata kuni koristatakse ja siis toodi ka uus toit (kõik oli juba ära söödud). Tean, et osad eestlased filmisid ka nende söömist, sest see oli tõesti jube vaatepilt.
Kohe kindlasti ei ole soovitatatv oma võtit retseptsiooni jätta, sest siis nad teavad, kui teid ei ole ja lähevad tubadesse kolama. Ühes meie toas käidi ka siis, kui võtmed olid meie käes. Õhtul enne jalutama minekut sõime mandariine, tagasi tulles olid mandariini koored teki alla ja peale pandud. Lennukis avastasin, et ühes minu ajakirjas oli üks ristsõna ära lahendatud - kogu ristsõna oli hieroglüüfe täis:D Ka poest ostetud kingitusi olid nad hoolega uurinud, pakist välja võtnud ja voodi peale laiali pannud koos oma käterätist tehtud mehikestega.
Aga kuna meil oli koos väga tore seltskond ja olime vähe hotellis, siis selle ühe nädala pidasime kenasti vastu. Pigem tegi see kõik meile palju nalja:D Ja hea hinnaga tasub minna küll:P