o-o

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
4 postitust
64 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas on keegi selle reisi osalistest juba Finnairilt kompensatsiooni kätte saanud? Reklamatsiooni esitamise järgselt tuli e-kiri, et käsitlevad kaebust 7 päeva jooksul, see on möödunud, aga vaikus kestab ....

Ülesminekuks ei soovita autoteed, seal võib saada vingugaasi mürgituse. http://ok-kerkyra.blogspot.com/2008/09/pantokraator.html

On küll imeilus saar, seni nagu hästihoitud saladus eestlaste hulgas. Nüüd küll tänu Ave Nahkurile ja Mileikodele rohkem tuntud koht.

/---/Vaktsineerimine igal juhul. Aga kõigi eelpoolloetletud hirmsate haiguste vastu pole ilmselt midagi spetsiaalselt välja pakkuda peale vaktsineerimise./---/Aga millised vaktsiinid siis kindlasti teha lasta ja kui kaua läheb, kuni mõjuma hakkavad?Nakkuskliinikust öeldi, et tulge lihtsalt kohale ja öelge, mis vaktsiine tahate. seal on nõustamisele järjekorrad aga hetkel on kiire ja enam ei jõua numbrit ära oodata.Kas paljud on käinud ka Indias täiesti vaktsineerimata ja kas teate juhtumeid, et sealt on haigusi Eestisse kassa toodud?

Palun jagage kogemusi, kuidas on olukord praegu, 2019 alguses eurode vahetamisega ruupiateks. Kas on tõesti nii, et väljastpoolt Indiat ei tohi ruupiad kaasa tuua?

Kas larisid vahetada on kõige kindlam Eestis Tavidis?

Hei! Kuidas toimib see teenus praegu, aasta 2018 suvel. Kas midagi on muutunud või võib eeldada, et asjad sujuvad hästi?

Kas keegi viitsiks kogemusi jagada, milline kodumajutus Vormsil on hea ja miks. Suvel, aastal 2015.

Tänases meedias on siis tõestus, et lennukile minevad ja tulevad inimesed on eriti suures turvavöö-trahvi ohus: http://www.ohtuleht.ee/661750/merlyn-uuskula-pahandab-tegin-korraks-turvavoo-lahti-ja-ahvardatakse-kuni-200eurose-trahviga

Absoluutselt saan aruseletuskirja kirjutanud inimese nördimusest.

Pange tähele, et tehtud trahv polnud sugugi miinimum. Miks - kui tal varem rikkumisi ei ole olnud? Puhas politsei ahnus ja menetleja plaani täitmine.

Ja kust tuleb arvamus, et trahvid lähevad lastetoetusteks ja pensioniteks? Nad võivad vabalt minna ka mujale, n. presidendiproua esinduskulude kinnimaksmiseks. Sada kohta veel, mis sugugi õiglasena ei tundu.

Linnaliikluses tagaistmel turvavöö kinnitamata jätmine pole võrreldav Buldooza näitega (kas tead et näiteks 2013. aasta I poolaastal oli 15 Lõuna-Eestis hukkunud juhist 7 ilma turvavööta? Või et keskmiselt kasutab turvavööd 97% juhtidest ja 87% reisijatest, ent liiklusõnnetustes hukkunutel on turvavöö olnud peal vaid ca 60% juhtudel). Linnaliikluses bussis on kõigil reisijatel turvavööd lahti, miks neid ei trahvita, oht on ju samasugune kui mitte suurem.

Olen kuulnud, et mujal Euroopa riikides turvavööta sõitjaid reeglina ei trahvita, vaid tehakse hoiatus, vähemalt esimesel korral. Normaalne.

Eestis aga on sellised karmid seadused ja vinged trahvid, mis kuidagi inimeste rikkumise raskuse ja sissetulekutega kooskõlas pole. Just kuulsin arvamust, et pooltel Eesti meestest on mingi väärtegu peal. Kas see on normaalne?

Värskem info on Aurinko.ee kodulehel, et hinnad on kõrged, kuna turismipiirkond ja kruiisireisijad neid jõudsalt kergitavad. Suvehooajaga tahavad kohalikud terve aasta äraelamise kindlustada.

Hotellist võetud söögipakett on igaljuhul odavam, samas igavam - ja oht on liiga palju süüa. Poes käia on huvitav, aga siis peaks olema rendiauto, et jõuda nendesse mercadonadesse, kus kohalikud ise käivad. Turismipiirkondades olevad supermarketid on väikese valikuga ja kallimad. Nüüd transpordist: ühistranspordiga saab hakkama, kui sul on palju aega oodata. Mina ei viitsiks oodata. Kõige mõnusam on rendiauto võtta, aga mitte lennujaamast, kus kallim, vaid hotellist või tänavalt. Järelikult lennujaamast kasuta hotelli transfeeri jah.

Poodidest loe http://idjvoxd.blogspot.com/2007/03/jrgneb.html, tegevus küll Gran canarial, kuid põhimõte sama. Suured poed on kiirteede ääres turimispiirkonnast eemal, Gran Sur Shopping Center näit.

Palun andke vihjeid aasta 2013 Riias parkimise kohta. Kas nädalavahetusel (laupäeval) on kesklinn ikka tasuta?

Kas oskaksite anda soovitusi 2013. a Tallinast Kanaaridele tehtavate otsereiside kohta? Kas ikka ja endiselt tehakse reise vaid Tenerifele ja mitte teistele saartele?

Tahaks ka teada, otsereisid Tln-st juba toimuvad, kas keegi on juba käinud?

" Eilatis polegi nii vanu ja kasimata hotelle, mida üldse ei soovitaks. Kuigi Eilatis on otse hotellide taga lennujaam, käivad meilt reisid läbi tühermaal asuva Ovda (sõjaväe)lennujaama, kus tagasilennul kontrollitakse kõiki põhjalikult (kus käisid? kohalikega suhtlesid? millest nendega rääkisid? mida pildistasid? mis kohvris?)"

Miks nad seda küsivad? kas kohalikega ei tohi suhelda? Mida ei tohi kohvris olla? Kas sealkandis saab üldse minna mägedesse matkama lihtsalt niisama?

Palun kommentaare 2012 Eestist otselendudega Israeli reiside hotellivaliku kohta. Milliseid neist kindlasti ei soovita, on selliseid?

Väga huvitav teema. Kas keegi on käinud ka mujal, väljaspool Eestit joogalaagrites ja tahaks nendest kirjutada. Näiteks Soomes?

Minu kogemust mööda on tegemist suhteliselt rahuliku lennujaamaga, kõik läheb kiirelt ja sujuvalt, v.a võibolla turvakontroll lennujaama sisenemisel, kus on eriti pikk järjekord.

Vaatasin, et Horizon teeb Gran Canariale reise 28.10 kuni 2.12 2011 ainult, samas kui Novatours on välja kuulutanud reisid kogu talveks. Näen siin ohtu: nagunii jagavad kaks firmat lennukit ja kui pärast 2.12 enam niipalju soovijaid ei tule, kas Novatours suudab siis terve lennuki välja müüa? Siin võib tekkida olukord, nagu paaril eelmisel aastal, et ostad küll otsereisi varem ära, kuid kui hakkad reisile minema, siis selgub, et ei saagi otse Gran Canariale, vaid kõigepealt viiakse sind Tenerifele, seal oled ühe öö ja siis väikese kohaliku lennukiga Gran Canariale edsi. Ja tagasi tulles täpselt sama skeem. Nii et kaks päeva nädalasest puhkusest on läinud.

Horvaatiasse sel ajal enam Eestist paketireise ei tehta, miks?

Kuidas on olukord juulis-augustis Eestist otsereisidega Türki? Kas Horizon ja Novatours teevad või teeb ainult Nova ja teised ainult müüvad tema reise edasi? Kes tellib lennuki? Kumb on parem sihtkoht - Alanya või Kemer? Parema all mõtlen ilusama loodusega ja vaiksemat kohta, kus saab rahulikult puhata ja matkata. Ööelu ja poodlemine ei huvita. Tänud, kes jagada soovivad.