merca111

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud abi eest nii sulle kui ka kats22-le. Poleks elales arvanud, et sellise hinnaga lennupileteid ka kusagilt saab. Ostsin minnes sama marsruudi mis sina välja pakkusid, aga tagasitulles tulen ka läbi frankfurti ja lahkun mallorcalt 12.05 õhtul. Muide, hinnaks tuli kokku 1500 EEK-i (edasi-tagasi). Oskad sa äkki öelda, et kas seal frankfurt hahn-is ka mingi lennujaama hotell olemas on? Tean, et see on hästi väike lennujaam ja linnast väljas.

Tahaksin Mallorcal olla 6-13,mai. Eks ma üritan siis 10kg träniga nädal hakkama saada. Ostan siis täna piletid ära ja hakkame sõbrannaga mai alguses sinnapoole seiklema.

Ma üritasin täna need mallorca piletid siis ryanairiga ära osta ja tõesti sain piletite hinnaks kokku 1600 EEK (edasi-tagasi) mai algusesse ja olin juba väga õnnes, aga kui arvet hakkasin maksma tuli päris kole summa juurde, sest kohvri pealt tuleb juurde maksta ja iga otsa eest eraldi ehk siis 4x 20 euri ja liskas chek-in eest iga otsa eest 5 euri ja see teeb pileti hinna hoopis kallimaks. Ja kuidagi ei mahu nädalase puhkuse asjad väiksesse kotti, et saaks lennukisse sisse võtta. Mismoodi sina toimisid?