siimandr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Playa Dorada kant, kuhu Inglise firmad viivad?

Visa kaardil peab olema suur limiit et nad seda aksepteeriks. Alguses oli meil limiit 15000 peal ja ei läinud läbi, helistasime panka suurendasime limiiti 50000 peale- toimis kohe :) Loodan et oli abi

Aga kas kellegil pole kogemust MasterCardiga maksmises?

Meil esines probleem Firstchoice kodulehel maksmisega, kui kasutasime MasterCardi. Ütleb, et mingi tehniline viga ja tuleb kasutada teist kaardi või sisesta uuesti andmed. Kas kellegil on kogemusi, mis taolise probleemi puhul tuleks teha ?

Hotelli rannas snorgeldada ei saa, kuigi 10 minuti kõnnaku kaugusel hakkab tasapisi avameri, kus snorgeldamine on juba võimalik. Minna tasuks Delta Sharmi randa, kus rannamaks on 30 L.E inimese kohta. Uskuge mind, see raha tasub ennast ära. Delta rand on 3 meetrit liivapõhjaga ja peale seda hakkavad korallid ja ilus veealune maailm. Panorama hotelli rand Terrazzina Beach- seal ei kehti AI vaid kõik söök jook tuleb ise osta. Õlu maksab 15 L.E ja coca-cola 20 L.E... Nüüd tubadest- Toad on väga normaalsed. Kuna reisisime kuuekesi, siis oli tubades ka üks lisavoodi. Aga ruumi oli veel küllalt. Saime endale basseinivaatega toa ja see ei ole lisatasu eest. Õnne asi kumma vaatega toa saad. Hotelli tubades on olemas külmkapp, seif. Mini baar täidetakse tavaliselt kolme päeva jooksul. Ilmad olid väga ilusad. Giid rääkis et nädal enne oli vihma sadanud ja järgmine vihm tuleb alles 5 aasta pärast. Õhk oli puhtam, vähemalt tundus:). Käisime Tez Touri linnaekskursioonil, mis tasus ennast ära. Aga kui võimalik võtke kohe teisel päeval see ekskursioon. Kuna järgmine kord jäi see sootuks ära. Kui teil oli messipakkumine ( Tourest 2009) siis sai valida tasuta ekskursiooni ( Punase merega klaaspõhjaga laev või "1001 ööd") aga 1001 ööd etendus tasuta oli muidugi vahva, aga raha selle eest ei oleks ma maksnud.

Personal on väga sõbralik. Aitavad kohe. Baarmenidega tuleb alguses sõbraks saada, siis nad ei koonerda jookidega.

Minu arust on see hotell väga mõnus ja rahulik paik, kus puhata. Kuigi meil olid toad basseini poole, kus iga õhtu oli mingi show, ei häirinud see meid ja kõik oli väga tore.

Seoses päiksega, siis ilmad pidid iga nädalaga kuumemaks minema. Ise kasutasime 15 faktorit ja oli väga normaalne

Küsige julgelt, kui midagi hetkel vastamata jäi :)