kaicha

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Selle postituse peale ma neelatasin ja mitu korda veel. Puhastasin isegi prilliklaasid ära - silmad jooksid konkreetselt nagu sukanõelasilmast läbi. Uskumatu. Kas su vanemad on tõesti nii hullud, et lasevad sind üksinda Euroopasse? Isegi Eestis hääletades on väga palju riske, mis siis veel väljaspool piire. Võib-olla ma olen paranoiline, aga 15. aastane võiks siiski veel koos vanematega reisida, sest sul on terve elu aega välismaal hääletamas käia. Aga vastusteks sinu küsimustele:

  1. Sinu vanemad ei luba seda, sest nad on terve mõistusega.
  2. Sa võid jääda teadmata kadunuks reisi ajal, sest iial ei või ette teada, milliste inimestega sa kokku puutud. See kehtib muidugi ka täiskasvanute puhul, kuid noored on lihtsalt parem "saak" igasugustele, kes ausat tööd teha ei taha ning üritavad kahtlaste äridega rikastuda - kaasa arvatatud valgete noorte neidude müümine tumedanahalistele vanahärradele igasuguste teenuste osutamiseks ning keegi ei küsi seda, kas Sina seda soovid.
  3. Sul puuduvad vastavad kogemused elult, mida teha ühes/teises/kolmandas situatsioonis.
  4. Naudi oma noort elu veel sõpradega vanaema juures suvitades, kui mööda Euroopat ringi ekseldes, soovides, et sa poleks seda reisi ette võtnud. Kahtlemata võib saada sellest sinu kogemus terveks eluks ja sa saad sellest kindlasti rääkida aastaid, kuid asjad ei pruugi minna just nii nagu sina seda ette kujutad.