Virtueality

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tokio Haneda lennujaamast, pooletunnine lend / Motomachi sadamast pool tundi bussiga:

Oshima-machi, Tokyo

35-minute by air from Haneda Airport (Tokyo), or 105-minute by jetfoil from Takeshiba Pier near JR Hamamatsucho Station

36-minute ride to Miharayama Sancho-guchi stop on the Miharayama Bus available from Motomachi Port

 Tourist Section, Oshima Town Office, Tokyo:

TEL:04992-2-1446 FAX:04992-2-4430 E-mail:kankou@town.oshima.tokyo.jp

The Mt. Mihara crater, 764 meters above sea level, and the Urasabaku hiking course located in the center of the island are set in a surreal, moon-like landscape.

http://www.tourism.metro.tokyo.jp/english/tourists/spot/area_spot/area_spot/area_spot37.html

Tere,

Jaapanis kohapeal saab olenevalt viisa tüübist ka viisat taotleda, muut aja pikendada. Kui tuled kolmeks kuuks, võiks kindlasti osat tagasilennuga pileti, enamasti saab seda ühte otsa tühistades kasvõi lennujaamamaksud tagasi.

Kohapeal on muidugi kõige parem leida töö ning töökoha kaudu tööviisat ajada, kolme kuuga saab selle kätte küll ning kui arvestada, et Jaapanis hetkel väga noori eurooplasi hinnatakse, siis ei tohiks liiga raske olla. Kui inglise keelt hästi valdate, soovitan keeleõpet uurida, osad koolitajad eelistavad inglise keele originaalrääkijaid kuid kõik on võimalik. Töökohti leiab näiteks ka veel http://metropolis.co.jp/ jms.

Samuti on võimalikud kultuuriviisad (pooleaastased), et õppida kas idamaiseid võitluskunste, kalligraafiat vms. Ja õpilaseviisad, kui leiad mõne sobiva keeltekooli (soovitan http://www.we-japan.com/).

Ööbimiskoht tuleks enne saabumist kinnitada, siis on kindlam ka et riiki sisse lastakse. Lühiajaliselt soovitan www.tokyo-weekly-hotel.com, pikemalt peatujale ka www.tokyorent.com ja tokyo.apartment-office.com.

Tulles ei tohiks piiril probleeme tekkida, piiriametnikud on väga mõistlikud ja abivalmid niikaua kui ise rahulik ja endas kindel oled. Piirilt on ametlikel õigus sind tagasi saata kui oled prostituut, võimalik kodutu-lindprii vms, oled kandnud vanglakaristus rohkem kui 1 aasta, oled varem riigist välja saadetud, sul on mõni nakkushaigus vms. Mõni kategooria oli veel kuid enamasti on need samad nõuded ka muudes riikides.

Immigratsiooni ja viisainfo on põhjalikult kirjas siin http://www.immi-moj.go.jp/english/tetuduki/index.html.

Kui veel küsimusi tekib, võid ühendust võtta Eesti saatkonnaga Jaapanis http://www.estemb.or.jp/ või kirjutada otse kohalikele eestlastele aadressil eestlased.jaapanis@gmail.com.

Edu soovides, K.