tytarlaps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Loodan, et vihje ei tule liiga hilja. Me käisime abikaasaga Balkanitel autoga mõned aastad tagasi ja siiamaani on kõige kaunimaks autoreisi elamuseks üldse jäänud teekond Makarskast Mostarisse (Bosnias). Ehk siis sõitsime mööda merekallast 8. maanteed mööda lõunasse, keerasime E73 peale, mis hakkab sõitma mööda Neretva kallast, seal on mägede vahel ikka nii kaunid vaated, et oioioioi :) Mostar on ise ka imeilus ja tasub kindlasti külastamist, aga linnast läbivoolav jõgi on suviti suhteliselt kuivanud. 

Aitäh, hea point - kuidas kahju tõestad? Kas kellelgi on kahju tõestamise osas mingeid kogemusi, mida tähele panna? Ma tean, et varguse puhul tuleb vargus politseis vormistada ja tõend esitada?

Kas on mingeid soovitusi ka pagasi osas, mida tähele panna või millega arvestada, millal kindlustus hüvitab ja millal mitte? Ja kas kellelgi on olnud probleeme meditsiiniabiga, kus kindlustus ei ole nö "tasemel" olnud?

Tänud väga asjaliku tagasiside eest!

Minu Barcelona-kogemuse suurim elamus pärines Barca-st vist kusagil 60 km kaugusel asuvast Montserrat kloostri ümbrusest. Ehk siis mägiklooster ja sealt saab teha igasuguseid matkamisi mäe otsa või sõita sinna otse mingi rongilaadse asjaga. I'm the king of the world-elamus garanteeritud!

http://www.pbase.com/ralf/montserrat

Mõned on siin välja käinud sellise tähendusrikka termini nagu esimene seljakotireis. Ilmselt lähen natuke teemast välja, aga mis see tähendab? - millised vead on tüüpilised "esimesel seljakotireisil"?

Kasahstan siis, mitte Kasastan :)

mida oskate kosta Usbekistan, Kasastan, Tadžikistan piirkonna kohta?

H.