surikaat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie võtsime Kuldse kolmnurga 5-päevase reisi härra Ishrar Khaniga, ta küsis selle eest 475 EUR(tegu oli 3-liikmelise perega), hinnas oli nii sõit, kütus, kohalikud ja teemaksud kui ka hotellid 3-4*(4ööd). Küsisime eelnevalt sama reisi ka teistelt operaatoritelt, nende hinnatase oli ca 400 USD inimene.
Ühinen eelkõnelejatega, et nii eredat giidi ei ole me eluski kohanud, kõik sujus perfektselt. Jalatraumast on ta üle saanud ning kõik ettenähtud ja ettenägematud probleemid suutis ta lahendada lennult. Loomulikult saab käia ka iseseisvalt kui lisaboonusena võib juhiga reisi puhul arvestada teavet, mida ta on lahkelt nõus jagama kogu reisi vältel.
Ishrar Khan pakub reise Rajastani piirkonnas, tuleb meilitsi enne teada anda, millest olete huvitatud, ta ise koostab marsruudi, broneerib majutuse ja pakub välja vaatamisväärsused.
Samuti olid nad lahkelt nõus vahendama hotelle üle India, nende väite järgi saavad nad igal juhul paremat hinda kui eurooplased - tõsi küll, seda väidet ei ole me ise kontrollinud.