kairitoz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
25 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saan aru, et negatiivne PCR peab olema KÕIGIL ette näidata Dubaisse sisenemisel, oled vaxitud v mitte...huvitav kui olen hiljuti põdenud ja PCR vana raibe ikka näitab positiivset, kas nad aktseptivad siis mu läbipõdemise tõendit? Lennujaamast küsisin, nad ei osanud vastata...läbipõdemise alguse ja lennu vahele jääb ca 2,5 kuud...

Lendasime Ateenast läbi 12.august. Osa meie seltskonnast oli vaxitud ja osa mitte.

Mind korjati järjekorrast (kui lennult maha tuled) üles ja tehti ninaneelu test. Mind lasti kohe edasi ja mingit teadet ma selle kohta ei saanud, pole siiani saanud. Loen siis end negatiivseks :)

Kommentaarina nii palju, et ma ei usu, et see test üldse midagi näitas neil :) , sest neiu pistis kiirkorras selle mulle ainult õrnalt ninasõõrmesse siia ettepoole.

Aga jälgisin rahvast, jah nad võtavad järjekorrast täiesti suvakalt ja päris kohe tihti - kui üks annab testi ära, kohe järgmine ja neil oli seal mitu-mitu tädi, kes neid teste tegid.

Kus on kõige odavam testi teha reisimise tarbeks? Mina olen siiani Synlabi oma 58 eur kõige odavama leidnud.

Kas keegi teab, miks Lufti Eesti kontakt tel 6868800 suundub rahvusvahelisse kõnekeskusessse? Kas uus number kuskil olemas?  Mitu korda helistanud ja nad annavad mulle numbri, et helistage Eesti omasse...ütlen ma ju just sinna praegu helistangi ;) nad ei oska kommenteerida...:(

Kuidas te lennujaamast koju olete saanud täielikus isolatsioonis olles?? Takso ja ühistransport ja hää sõber oma autoga ei tuleks ju kõne alla..

Et kui saabun Tenerifelt nt.8.jaanuar ja Lennujasmas 1.test negatiivne, siis mu kodused lapsed saavad kooli ikkagi minna alles 19.jaanuar või siis peale minu 2.negatiivse testi tulemust?

Meil oli TezTour Riga pakettreisi Kreetale väljumine Riiast 19.aug. TezRour teatas, et raha ei anna, kuid pakkus voucherit, mida peab kasutama kuni 30.06.2021.

Mida te oskate veel soovitada ,et raha kätte saada? Lufthansa piletid ostetud Kiwi.com kaudu. Ja Kiwi muudkui korrutab, et palun oodake ja oodake, avaldus tehtud 19. märts..90 päeva ammu möödas...

Kas keegi on ostnud mingit paketikat nt Tezilt või tuusik.ee kaudu juuliks v augustiks? Ei tea kas julgeb osta, samas hea otselend, nt kreeka v türgi v küpros....

Kas siis Rootsis vahemaandumine Eestisse tulles nõuab karantiini?

Lend Ateena-Arlanda-Tln....

Lugesin SAS kohta uudist, et augustist ehk taastub liin Tln-Cop ja Tln- Arlanda. A mis mõttes? Ostsin just piletid auguatikuusse seda marsruuti pidi....kuda nad müüvad kui pole kindlad et liinid taastuvad.

Meie ostame SAS lennu Ateenasse augusti. Tagasi tullea vahemaandumine Arlanda Stockholm. Kas huvitav karantiininõue siis kehtib ikka kui vahemaandumine ainult?

Viivika Mets, mul Tickets.ee kaudu ostetud Tallinn-Phuket LOT ja AirBaltic ja Etihad Airways vedajad.

Mina ei saa muhvigi aru, kes kuidas neid vauchereid jagab. Ja mis ma nendega teen? Kuidas edasi bronnin kui nt tahan märts 2021 lennata? Kui mul nt 3 erineva firma vaucherid......kuidas see ost käib siis, kui otsin Momondost lennu ja ostan nt eDreamsi või kasvõi LOT kodukalt...

Kel kogemust kiwi.com-ga? Oli Lufthansa lend USAsse 17.03. Kirjutasin Kiwisse, sain täna vastuse, et kui soovin KIIRET raha tagastamist, siis Kiwi tagastab ise, kuid osaliselt (kusjuures, infokirjas pole kirjas KUI osaliselt) või siis ootan ja Kiwi ise tegeleb lennufirmaga ja lõpuks saab tagasi kogu raha, ainult et Kiwi võtab selle teenuse eest 20 eur/pilet.

Kui osaline see osaline huvitav oleks, kui kohe tagasi tahan...

Jh neil olemas oma koduleht ja Äpp isegi.

dim123 anna teada oma muljetest siis, kuna plaanin sama ruuti - Singapur, Langkawi-Lipe.

Mis hinnaga pileti said Sing-Lang-Sing?

Kuidas viisaga? (Malaisia saar ja Tai saar), lennujaamas ja praamisadamas?

Kuhu soovitate siis maanduda mõnusaks rannapuhkuseks, kas siis praamiga Singapurist või mõne siselennuga?

Emand, ma ka kaalusin aprilli vaheaega Küprosele lastega. Aga lõin põnnama, just ilma tõttu. Ja lapsed kindlalt tahavad meres ujuda....

Praegu taas müügil Qatari lennud Krabile sooda hinnaga, kuid jälle sama teema---Arlandas ümberistumine 55 min....paneb mõtlema. 3 lapsega reis :)Julgeid soovitusi?

No mul nt on kohver selles cabin bag mõõtmetes, aga sel rattad all.Kirjas aga, et WHERLE BAG pole lubatud.....Isegi kui mahub mõõtmetesse. Osad seljakotid ju ka ratastel....

Hehh, praegu just vaatan, et osa teksti lõpust minema jooksnud....küsimus lennufirmade osas, kas lastele soodustusi pakutakse?

Kas Euroopa Liidus reisides on ka nõue et pass peab reisi lõppedes kehtima veel 6 kuud? Välisminni kodukalt lugedes nagu seda nõuet pole..

Kel Ryaniga kogemust? Mul ka priority, kuid mu käsipagasi kohvri suurus 40×55 klapib ryaniga, aga kohvri nö paksus on ca 23cm..ja kohver on kõvast materjalist. Kas saan sellega pardale?

Soovitage palun rendiautofirmat, et saaks võtta/jätta lennujaama(st).