haavre

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas kellegi on kogemust SEB virtuaalkrediitkaardi ja Ryanairi läbisaamisega. Nimelt ostsin lennu juba paar kuud tagasi ja selleks ajaks kui saan netis check-ini teha on virtuaalkaart juba aegunud. Kas sellest võib mingeid jamasid tulla? (kaardi numbrid ja cvv jne on olemas)

Ma ise loodan ka, et selline variant võiks täitsa toimida madalat profiili hoides.

Onnid on sellel ajal suletud jah. Kas sellest tuleks järeldada, et mitmepäevast matka sellel ajal polegi võimalik (seaduslikult) ette võtta? Samas kas keegi teab kui suur on tõenäosus oma telkimisega vahele jääda ja mida selle tagajärjel oodata võib (kui suured trahvid jne)?

Kas telkimine on ikka keelatud, ma olen aru saanud et on lubatud kui telk püsti päikeseloojangul ja maha päikesetõusul. Teab keegi selle kohta midagi täpsemalt öelda?

Suured tänud kõigile vastajatele info eest.

Kas keegi oskab ka konkreetsemalt öelda, mis kraade seal oodata võib mai lõpus, pean just öiseid temperatuure silmas. Kas väljaspoole "onne" ööbimine telgiga on liiga ekstreemne? On kellelgi kogemusi?

Brutus, eeldusel et see esimene link on sinu kirjutatud blogile, siis millal see oli kui käisid ja mis vahemikku temperatuurid jäid?

Lisaks kui keegi oskab peale Foc'i veel häid radasid sealkandis soovitada või kohustuslikke vaatamisväärsusi, siis ma olen suur kõrv.

Eeldusel et leian endale ja telgile kusagil rannikul koha, kui suur on tõenäosus, et wild campingust mingi jama tuleb? On kellelgi mingeid soovitusi, näiteks kuidas leida Cinque Terre kandis mõnda eraldatumat kohta kuhu oleks võimalik telk panna ööseks. Olen kuulnud et seal on see "ülemine rada" mis pidi vähem crowded olema, on sellel läheduses äkki mõni võimalus?

Kämpinguid paistab seal üsna hõredalt olevat.

Lähen ise aprilli alguses samasse piirkonda, liguuria, sh. ka cinque terre. Vaatasin et majutusega (just hostelitega) on seal üsna hapud lood...kas on wild camping oleks antud piirkonda ja aastaaega arvesse võttes väga lootusetu idee? Oskab keegi rääkida kas see on illegaalne ja kas võib mingeid jamasid sellest tulla?

Teine küsimus on ilma kohta, olen uurinud mida võiks sealkandis aprilli alguses-keskpaigas oodata aga erinevate allikate andmed ei ole just väga sarnased. Oskab keegi mulle midagi usaldusväärset öelda selle kohta?

Viimane küsimus oleks priimuste kohta...et erinevates euroopa osades on need 2 erinevat süsteemi...pmst mul on mõlemat sorti priimused olemas aga millise peaks kaasa võtma et see nende kohalike itaalia balloonidega ühenduks?

Sai vist kõik praeguseks, loodan et keegi oskab aidata:) * * * Tekst parandatud, puuduvad suured algustähed. Trip.ee (Vic70)