astat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

ikka tuleb läbi inerneti turistiviisa tellida kestvusega siis kuni 3 kuud ja see tasuta. Pole seal mingeid pabereid vaja eraldi juurde. internetist tellid ja poole päevaga viis käes.

Kui tahtmine tööle minna, siis tuleb täita Working Holidays viisa taotlus. Aga see kuni 30-aastastele. Kui jääd hätta, siis on olemas Traktor Travel ja Columbus Travel, kes sinu eest asjad ära ajavad.....

See on turismiviisa pikkusega rohkem kui 3 kuud ja maksabki 75 AUDi. Ja selle turismiviisaga ei tee austraalias mingit tööd.

Ise sõitsin aasta tagasi läbi Hong-Kongi Sydneysse ja lendude vahe oli 1 tund. Juba Tallinnas tehti selline mõnus teenus - lastega reisija ja vajab abi. Lennukilt maha tulles oli vastas lennujaama töötaja suure sildiga, kus minu nimi peal. Rääkis midagi omaS keeles ning pistis näpu vahele paberi, kuhu joonistatud täpne plaan juhtnööridega. Ei mingit probleemi.Jõudsime. Samas võin öelda, et Hong-KongI lennujaam on orienteerumiseks väga lihtne ja mugav, üks mõnusamaid maailmas. Mitte selline põrgu nagu LHR või FRA. Seda eelpool nimetatud teenust võib paluda ka siis, kui näiteks lasta piletile märkida, et ei oska keelt. Ja ikka saab kiiresti abi.

3-kuulise viisa jaoks pole vaja mingit kopsupilti

http://www.qantas.com.au/deals/do/dyn/specials/displayGlobalDeals Vaadake ka Qantase eripakkumisi algusega Frankfurdist ja Londonist Austraaliasse! Pole üldse paha! Ja max aeg kohapeal olemiseks 12 kuud! Ja võin kindlalt öelda, et Qantase tase on üks parimaid!!!

Germalot võib küll soojalt soovitada, neil on väga hea tase. Olen kasutanud nende teenuseid mitmel korral ja alati rahule jäänud. Miks veel välja müümata? Üks põhjus kindlasti selles, et inimeste majanduslik olukord on hetkel palju raskem, kui varem. Pidev hinnatõus, koondamised jne jätavad oma jälje....

Olen seal olnud miski 6 tundi ja last minute taolist asja pole näinud kohe kindlasti! Miks see peaks seal olema üldse? Muidu tegemist kindlasti ühe parima lennujaamaga maailmas. Väga korras, puhas ja ülimalt lihtne orienteeruda.

See pole küll hea mõte, suisa absurdne! Kui vähegi võimalik ja rahakott lubab, ostke päikesereis (lennukiga)! Teine võimalus on minna oma autoga ja sättida ajakava vastavalt lapse soovidele ja vajadustele.

Kellel on kogemust 6 kuulise turisti viisa taotlemisega? Maksab see 50 Eurot, aga on see ka kõik või peab veel mingeid eripabereid saatkonda saatma?(pangakonto väljavõtted, miskid arstipaberid näiteks jne)