herakles80

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Odavat Majutust Soomes(Naantalis, Turus või Tamperes)

Tere!

Vabandan kui topelt läheb nüüd kuid ei leidnud oma eelmist postitust enam siit…kuhugi kadunud… Ühesõnaga…plaan Soomet avastama minna ning tekkis küsimus…äkki keegi oskab soovitada odavat ja korraliku öömaja Naantalis, Turus või Tamperes või selle lähiümbruses.?

Tuhat tänu juba ette Päikest kõigile!

lgp punkel, ära ole nii negatiivne. Näe asja positiivsemalt. Mõnus pisike lennujaam võrreldes Aasia või Hongkongiga. Ei saa ometi niii mugavaks muutuda, et ei viitsi kohvrit vedada lumes. Kas sa esimest korda elad meie kliimas? Kohvreid saab peale ja maha laadida ka seal, pole probleemi. Pigem on probleem selles, et kõik tahavad otse ukse alla pääseda. Pole ju raske mõnikümmend meetrit jalutada. Samas kui tulla kuskilt kaugelt, siis tuleb sellele lumele vaadata kerge irooniaga. Mina kyll vaatan, et lausa fun kui lumi maas... Ja parkimiskohtasid on alati eemal ja plats puhtaks lykatud. Kuna viimane talv oli suht lumerohke, siis loogiline on, et lund on kõikjal ja sellega tuleb leppida:-) Torud on seepärast ma pakun, et suvaliselt yle ei joostaks suvalises kohas. Autod siiski liiklevad seal ju... Ega sa Viru väljakul ka sirgelt üle tänava ei lähe ju, ikka sealt kus on ette nähtud. Tavaliselt inimesed selliseid kõrvalisi nyansse ei kipu nägema ja siis kulm kortsus pahandavad, et elu on paha ja raske. Võin omast kogemusest öelda, et mujal on veel raskem. Rohkem positiivsust ikka:-) Loodan, et mu peale ei pahandata nyyd:-) Edukat lumes sumpamist ja nautigem Eestit :-)

Positiivsust ikka meelele kallid kaasmaalased:-)

Heips! Kas see ei läheks liiga kirjuks kui sa igal maal võtad erineva lennukompanii? Lihtsam on ju ühega lennata kohale. Näiteks Londonist lähed kuni lõpuni ühega. Ja võta ka seda arvesse, et terminalid võivad olla suured ja erinevates kohtades... Ja arvesta ka tõsiasjaga, et lennukid võivad ka hilineda, jäta piisavalt aega kahe lennu vahel. Mina isiklikult ootaks lennujaamas kasvõi 9h kui laveeriks nibin nabin 2h

Tere K!

Mina soovitaksin sul alustada sellelt lehelt info lugemisega. Seal on kõik üksipulki lahti seletatud ja punaseks ka värvitud. Mega hea leht, et kõigest mingi ülevaade saada. Mul oli ka alguses must-tuhat küsimust aga paljudele sain ka vastuse kui seal lehel ringi vaatasin.

http://austraalia.info/

mul on Fujitsu Siemens Pocket Loox N100 Series. Just just kui käima paned jookseb navigatori pilt. Kas sellele mudelile ei ole nagu üldse austraalia kaarti? Või on kuskilt serverist (vanast ajast) mõtet otsida ikka? Ja kas sellele mudelile garmini või tom tomi kaarti ei saa salvestada? St lasen navi puhtaks ja panen tom tommi v garmini navi kaardi sinna?

Tere kõigile! Mul nimelt küsimus... Ostsin paar aastat tagasi Fujitsu Siemensi navi, kõik on ilus ja tore euroopas on teed näidanud ja puha. Aga nüüd on mõttes minna austraaliasse ja kaasasolnud dvd-l on ainult euroopa kaardid. Kas nii vanale mudelile on üldse mõtet hakata otsima austraalia kaarti või on mõtetu teema. Ja oleks mõtekas osta kohapealt navi millel juba sealne kaart sees?

Tänud vastamast!

No minu rekord on olnud kohvriga reisile minnes... Läksin oli midagi 18-19kg ja kui tagasi saabusin siis kaalus mu tagasihoidlik kohver...pea 40kg:d No sai kaasa veetud maiustusi ja mis seal salata ....veine ja muud säärast sai ikka korralikult kohvrisse laotud...:D Õnneks oli kohvrite kaal katki mis näitab palju need kaaluvad ja läks ilusti pardale ilma, et oleks pidanud juurde maksma..

Kas ma saan nyyd õigesti aru et kopsupilti pole vaja enam?

Tänud teile Kurimoor ja punkel infi eest :-)

Tervitus! Mõtlesin ka airasiat kasutada lennuks austraaliasse. Marsruut oleks London- kuala-Lumpur-Melbourne. Kas oskab keegi öelda kas Kuala-Lumpuris on samasugune ceiss et peab minema nagu maale ja viisa tegema? Ja kas Kuala Lumpuris tuleb pagas välja võtta enne kui järgmisele air aia lennule minna? Ise mõtlesin, et annan oma kohvri londonis ära ja san ilusti Melbournis vastu... Ja yks loll küsimus oleks veel...kas seal Kuala -Lumpuris on ka viisat vaja maale pääsuks? Tänud vastuste eest ja parimat teile kõigile :-)

Tervitus! Sain ka mina oma viisa kätte....2 päeva vähem kui 3 nädalat. Aga asi tasus ootamist. Nyyd siis tuleb otsustad....kuhu minna, millal minna, kellega minna, kauaks minna ja mida tegema hakata:D

Tervitus! Minul pole endiselt viisa vastust. No kui juba keegi on saanud siis ehk lappavad seal paberikuhjas ja ehk saan ka mina kunagi ;-)

Tervitus! Mul kohe endal enesetunne natuke parem, et ma pole ainus kellele pole vastust tulnud. Ma veel kannatan selle nädala ja kui järgmiseks nädalaks pole vastust tulnud, siis tuleb teha yks kõne saatkonda. Loodame, et ikka tuleb ja ei pea saatkonda helistama.