Ann1ka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime sõbrannaga neljapäeval tagasi ja peatusime Europalace hotellis.Meie arust kena hotell,ideaalse asukoha ja imeilusa vaatega ookeanile:)) Paremat poleks osanud tahtagi,isegi meie kõrval üks nelja tärni hotell polnud nii ilusa vaatega kui meie oma:D Ma ei saa samuti aru kust võetakse see,et hotell asub kiirtee ääres??? Hotelli asukoht on kiirteest ikka natuke eemal ja oma toas või rõdul istudes kuuled ainult ookeani lainete kohinat:)
Samuti algas hotelli eest kena promenaad mööda ookeani kallast,mida mööda minnes jõudsime siis Tropicali ostukeskusesse ja sealt edasi veel paljudesse restoranidesse ja baaridesse.
Soovitame kindlasti minna Horizon traveli poolt pakutavasse koopa restorani peole.Väga mõnus kohalik õhtusöök+laul ja tants..see jättis väga sügava mulje.Samuti käisime ära Palmitos Parkis,soovitan samuti soojalt,sealt saab lahedaid pilte meeneks teha ja osta:)
Meie autot ei rentinud,selle asemele sõitsime kohalike bussidega ringi,niimoodi näeb isegi rohkem ja see soodsam ka.Pilet maksab 1,2,3 euri,olenevalt kuhu soovid sõita.Bussipeatus kohe Tropicali keskuse juures.Taksod ka suht odavad,maksimum arve oli meil 5 euri ja sõitsime päris pika ma selle raha eest.
Ööelu oli viimasepeal...baarid,restoranid,ööklubid.Peod kestavad seal hommikul 6.00-ni:D ja nii 7 päeva nädalas.Nii,et varuge jõudu pidutsemiseks! Meie plaanime peagi sinna tagasi minna.
Kellel küsimusi vastan meeleldi.