lendlind

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
26 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veidi arvutades jääb mulje, et puudu 1 tärnikeReservation Price (Refundable)()         €124.00.....()Since you’ve only paid for part of the reservation, you will be refunded €46.84Muud summad siis ei muutu ja saad tagasi täpselt 170.84

Käisin tunamullu augustis põhjateel. Alustasin ka Irunist, esimesed kaks päeva olid lausvihm ja äike, siis peaaegu kuu aega päikest ja alles vahetult enne Santiago de Compostelasse jõudmist läks jälle vihmaseks. Ilmad olid küll soojad, kuid liiga palavaks ei läinud, tuul mõnusalt jahutas. Alustasin matkasaabastes, esimesel õhtul hakkas läbivettinud saabas jalale haiget tegema ja ülejäänud tee käisin matkasandaalides, mõnus oli :) Telki mul kaasas polnud kuid nägin nii öömajade juures kui ka niisama teel nii mõndagi telkijat. Dushi alla ikka vast lubatakse, kui vahel lageda taeva all ööbisin sai ikka esimeses ettejuhtuvas öömajas seda küsitud ja kunagi ei keeldutud. Augustis ongi öömajale saamine põhiline mure, teel nagu palju rändajaid ei näegi aga öömajad kipuvad täis olema, eriti just linnades :)

Bussist saad pileti osta küll kui pangakaardiga maksad. Sularahas bussist ei saa.

Seesamil on küll vist vastav lisakindlustuskaitse kuid see peab olema ostetud hiljemalt 3 päeva peale piletite ostmist.

Kui äkki bussisõit meeldib ja aega jagub, siis võimalus Brüsselist Pariisi ka Eurolines' bussiga: 43 EUR'i edasi-tagasi.

Minul eelmisel sügisel kaks Ryanair'i lendu tühistati ja siis küll kenasti kanti raha tagasi. Nii nädala paari jooksul vast, täpselt ei mäleta. Nii et lootust vast siiski on ...

Mõned variandid (paraku küll natukene laevasõitu ka) on ehk siin http://www.seat61.com/Estonia.htm

Mina arvan ka, et laanekas teeb "nalja". Londonis oleks vaja olnud ainult abi liikumisel ühest lennujaamast teise, ajutine reisidokument eeldab ju kohe koju sõitmist. Ilma rahata saaks see päev või paar ikka hakkama. Ja kui lennukilt tõsteti maha ainult altkäemaksu pärast siis välisministeeriumi kaudu raha saatmine pole küll keeruline (kui muidugi raha on).

lõikab miskipärast lõpu ära, mõne reisi korral siis juba poole aadressi pealt ja teinekord päris lõpu st selle, kust edasi minna. Mozilla Firefox (minul versioon 3.5.4) kuvas minul kõike korralikult. Opera kipub ka jamama. Teenusepakkujas kindlasti viga pole, mul ka elion :)

Mozillas oli kohe ees, exploreris polnud ega tulnudki

Proovisin ka huvi pärast, internet explorer ei lasknud edasi aga mozilla firefoxiga tundus kõik sujuvat ja jõudsin kenasti maksmise lehele.

25.09 Klaipeda ja Vilnius 99 eek, 24.09 Peterburi 99 eek

Valid ülevalt menüüst "Manage My Booking" ja sealt siis "Add Bags/..."

Olen sellel aastal sõitnud nii Riiga kui ka Vilniusesse, midagi halba küll ei oska öelda. Bussid olid OK, pigem jõudsime isegi varem kohale, peatuvad bussijaamas ja posti number kenasti piletil kirjas. Juhtide keeleoskust kommenteerida ei oskagi, polnud vaja suhelda. Aga paar korda olen varem sõitnud ka mujal Euroopas, seal kippus küll sekeldusi tekkima ja edaspidi olen otsustanud lennuki kasuks.

Üks sügisene rattamatk Tartumaale oleks mõnus.

Täpselt ei mäleta, kuid odavaimad olid vist nii 2.5 EUR pakk.

Haapsalus telkimiskohta otsides jäi silma kaks kämpingut: Paralepa ja Pisike. Tahaks aga päris kesklinna. Suvel Haapsalus käies on silma jäänud, et telgitakse kohe linnuse müüri ääres. Kas see on ainult mingite ürituste ajal või võibki seal telkida.

OT aga Tallinnast Haapsallu on minu arust mõnusain (ja ka odavaim) viis sõita elektrirongiga Riisiperre ja siis jalgrattaga mööda vana raudteetammi viivat rattateed.

Esimesed 15 kilo saad soodsama hinnaga kaasa võtta, aga kui pagas kaalub 16-32 kilo, siis pead lennujaamas iga lisakilo eest 15£ maksma. Üle 32 kilose kotiga siis lennule vist ei pääse