reisija 057

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millisest linnast virukad oma reise alustavad ja kas enne Eestist väljajõudmist veel kusagil nendga liituda on võimalik? Näiteks Lastrada alustab sõitu sell 6 hommikul Tallinna kesklinnast oma kontori juurest ja kell 8 saab nendega ühineda veel Pärnu kesklinnas. Kas virukad kasutavad sama marsruuti?

Tundub, et meie reisifirmad on saanud kokku midagi kartellileppe taolist, et hindu mitte langetada, pigem tõsta. Aga tegelikult ei saa selline olukord enam pikalt kesta. Kes praegu üsna soolase hinnaga reise broneerivad, peaksid endale aru andma, et suve lõpupoole, kui nende kinnimakstud reis algama peaks, ei pruugi nimetatud firmat enam olemaski olla. Kui ikka ühe firma esindaja avalikult kuulutab, et nemad enam kahjumi arvel reiside allahindlusi ei tee, siis see on omaette tase. Küll oleks tore, kui kahju arvel reise võiks korrraldada! Iseasi, kas selline firma juba lähiajal ka sissekasseeritud raha arvel reise suudab korraldada.
Kütuste hinnad langevad, ülemaailmse majanduskriisi tõttu ei täitu ka hotellid, inimeste sissetulekud vähenevad. Meie reisifirmad aga leiavad, et nüüd on aeg hindade tõstmiseks. Hästi mõtlevad, aga ka potensiaalsed reisijad suudavad mõelda, kas maksta mitmesajaprotsendiilist juurdehindlust või mitte.