sake31

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi teaks soovitada hotelli Ao Nangis, kuhu võiks majutuda mõistliku hinnaga terve perega. Kaasas siis 2 last, kes pole enam tited(9 ja 15). Kaks eraldi tuba võtta tuleb päris kallis. Phra Nangis on küll family room, aga oskate ehk veel midagi soovitada?

Meil on olemas Nordea kuldkliendi perekindlustus, mis tuleb kaasa kaardi saamisega. See kehitb aastaringselt. Vahepeal aga juhtus, selline lugu, et Aerosvit muutis lennuaegu ja meie tagasilennu piletid ei saa kasutada. Ostsin siis uued piletid, sest Nordea kindlustus ei korva seda kahju. Peame olema transiittsoonis, et kindlustus kehtiks. Kui reisitõrke kindlustus teha Ergos, siis kindlustus kehtib ka siis, kui reisile pole veel läinud. Teised suuremad kindlustusfirmad väidetavalt ei korva enne reisi tekkinud kahjusid.

Tänan. Julge pealehakkamine on pool võitu. Homme hakkan kindlustusmaaklerid piinama. Siiski olin pehmelt öeldes šokis saades sellise hinnaga pakkumise. Reisime perega ikka korra aastas vähemalt, viimati kevadel, aga sellist hinda pole küll kordagi küsitud kindlustuse eest!

Kindlustuse pakkumine on tehtud 2 nädalaks.Reisijateks 2 täiskasvanut ja 2 last.Küsitud otse Ergost ja Salvast.Ainult reisitõrke maksumus oli 1100.-

Reisikindlustus

Tere! Paljud on kindlasti ostnud lennu läbi Kiievi Taisse. Millises kindlustuses olete teinud oma reisikindlustuse? Olen uurinud erinevaid, kuid hind tuleb selle reisi puhul utoopiline-4700.kr kuna reis kulgeb läbi Euroopa, Venemaa ja juurde veel muu maailm. Kuidas olete teie oma kindlustuse vormistanud, et see summa vähe inimlikum tuleks?

Oleme ka minemas, võimalusel edasta oma populaarne reisiplaan! Aitäh! ritax31@hot.ee

Meie oleme kasutanud marsuuti Kongsvinger-Hamar-Lillehammer-Dombas-Andalsnes-Alesund. Sellisel juhul väldid teemakse ja praame. Läbi ei pea ka sõitma Oslost, mis võtab palju aega ja raha, tipptunnil võid kaotada seal kohati 3-4 tundi. Tee on ilus, peale Lillehammerit võimsad mäed, kosed. Fjordid algavad Andalsnesist, spinningud ja landid kaasa!;)

Estraveli pakkumine on koos maksudega. Aadressiks 1825 collins av. South beach.

olen bronninud praegu läbi Estraveli, Continental Oceanfront south beach,71$.Asukohalt tundub hea olevat,hotell ise küll ainult magamiseks.Äkki peaks ikka proovima PLiga paremat saada?Ma ju ikka tüüpiline eestlane,tahaks ju vähese raha eest aga ikka rohkem!;))

Autorent vist küll super hinnaga,palju kindlustuse eest juurde maksid?

miinuseks,et peab 2 piirkonda valima.PRis lausa õnnemäng saada San Juani,Miamis piirkonnad nii laiali valgunud,et enamvähem soovitud kohast võib hotell väga kaugele jääda.Hotwires annab konkreetse piirkonna nt.central south beach,ocean dr.Hotelli ostad samuti pimesi,kas keegi ka seda saiti kasutanud on bronnimisel?

keegi läbi priceline proovinud?

Priceline kaudu ka õnnestunud hotelli ostmine-Sheraton New York&Towers,7th av.52str.midtown Manhattan.Hinnaks pakkusin 110.-ja läks ka esimese pakkumisega läbi.Tuli odavam,kui sama piirkonna hostel!!

Saan NY ühele poole,siis proovin ka PR-iga.Tänud

Kui saladus ei ole,mis hinnaga ja kuhu kanti PR-s majutuse said?

Tänan infi eest,olen ikka päris lammas nende teemade käsitlemisel!Loodan siiski,et ikka õnnestub!:)Päikest sullegi

Pakkusin algatuseks 100$ ja jätkasin 5ste panustega :)Kui juba 4kord läbi ei läinud,siis lõpetsin.Asukohad sellises järjestuses 1.Tim.Sq.+MW 2.TS+MW+ME 3.TS+MW+ME+Madison 4.TS+MW+ME+Madison+Long Isl. Proovin homme uuesti,annan siis teada kuidas läheb!

Proovisin siis ka Priceline kaudu NY majutust saada.Pakkusin sama skeemi järgi nagu siin eelpool soovitatud,kahjuks ei aksepteeritud pakkumist!Meil minek aprilli lõpus, kas olen äkki liiga vara hakanud majutust otsima?