trip-krainetrip-ukraine-dark

Huugur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma olen reisinud ühe alla aastse ja hiljen ka kahe lapsega 1 aastane ja 3 aastane Tais, Sri Lankal, Mehhikos ja iga kord kui hakkasin kuhugi minema siis just kellegi tuttava tuttaval varastati laps ära ja Mehhikos olevat lausa laps tagasi toodud aga ühe neeruga. Ja jutt ikka selline, et pere shokis ja kellegile ei räägi. Mina neid jutte ei usu, sest nii ikka ei, et laps varastatakse ära ja tulen aga kõrvad lontis koju nukrutsema. Sellisest juhtumist tehakse ikka üleilmne lugu, laps ei ole mingi varastatud arvuti või telefon, et kahju on aga ostan uue. Mõelge ikka peaga ennem kui selliseid lugusid jutustama hakkate.

Ise olen praegu NYC ja siin pole sellest gripist haisugi.

Mind ka huvitaks veits, endal järgmine neljapäev minek NY-sse.

Selline küsimus, et täitsin ESTA taotluse ja kirjutasin oma perekonnanimes oleva Ä tähe A-ks ja saatsin taotluse ära, mis on positiivne. Aga hiljem avastasin, et passis pildi all olevas koodis on perekonnanimes olev Ä kirjutatud AE, siit küsimus, et kas võib tulla probleeme?

Vahva pakkumine :) Meid on muidu kaks ja viibiksime seal 07.05-19.05. Minu meili aadress on dianalady13@hotmail.com jään ootama snu meili.