kessukas08

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et vähesed seda hotelli võimalust kasutavad, kuna olen kordi lennanud läbi Istanbuli ja seal näinud kümneid-kümneid inimesi, igas vanuses, kes on pingid hõivanud ja neil magavad.

Le Jardin-kena hotell, kuid minu arust liialt kaugel Hurghadast. Aga kes püsib ainult hotellis, siis neile sobilik.

Olenemata hotellist on alati võimalik küsida lisatasu eest, et kas on võimalik tuba pikemaks jätta. Paljud hotellid pakuvad ka nö dushiruumi, st seda, et teile võimaldatakse kiirelt dushi alla käia ühes vabas toas. Seda kasutavad paljud inimesed, seega pikalt seal viibida ei saa. Dushi-toa kasutamine on tasuta (vähemalt nii palju kui mina tean).

Kes Estouriga minemas, siis tuleb arvestada, millal Hurghadast väljalend on.Kui on hilja õhtu, siis arvestage et hotellituba tuleb 12 päeval ära anda ja kuni õhtuni kottide otsas istuda (loomulikult kui hotelliga kaubale ei saa-tasu eest)!!! Selles osas on pahameelt tekkinud.

Alkohol on 1l kanget või lahjat. Toiduga ei teagi seda reeglistikku, muus kauba osas aga ei tohiks nii palju olla, et ei tekitaks müügikahtlust, sest kui välisuksel sind kinni püütakse ja tuulama hakatakse, siis tuleb selgitusi anda, et mis see on ja kellele ja miks ja kui palju jne jne.

Kairosse on võimalik minna ka Türgi lennufirmaga-alustades reisi Riiast läbi Istanbuli ja Kairosse. Viimati kasutasin seda varianti ja see oli Praha kaudu lendamisest odavam. Ainule tüli on, et pead kuidagi Riiasse saama, aga kuna lennud toimuvad päevasel ajal, siis Riiast ja sinna käib busse küll.

Ms Diego, sinu jutt hotellis pakutavast söögist, meenutas mulle seika, kuidas sai Egiptis 5 tärni hotelli suurkylmikus rotti taga aetud (peale koogimeeskonna oli kooki aetud ka front-office meeskond). Pole siis ime, et seal Eiffelis söögid vaga roveda maitsega olid.

Tegemist korraliku hotelliga, mis asub pärast Moon Walley hotelli e kui liikuda kesklinnast ja Moon Walley'st edasi. Enamjaolt on minuni jõudnud positiivsed hinnangud.