Anksu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui ohtlikud on Pattaya piirkonnas meduusid? Endal kogemus aasta tagasi Tenerifelt, kus puberteedieas laps sai meduusilt kõrvetada ja hiljem kodus valutas ja punetas säär veel vähemalt 3 nädalat. Algul veel apteekri jutt, et kui silme eest läheb mustaks ja tasakaaluhäired tekivad, siis tuleb ruttu arsti juurde minna. Paanika oli igatahes suur.

Ja veel, et kui mõeldav ikka on võtta kavva ka Koh Chang või Koh Mak saare külastus, kui hotell on igapäevaselt ikkagi Jomtienil? Kaardi järgi on sinna vähemalt 300 km maad mööda, lisaks veel paadisõit.

Olen teinud nüüdseks kodutööd ja jõudnud järeldusele, et Pattayas on võimalik väga hästi ühildada rannapuhkus ja kultuurireis. Suur abi oli kõigist, kes jagasid infot ja soovitasid mitte ülearu muretseda:). Reisini on veel aega, seega ootan ka nende muljeid, kes veebruaris reisilt tagasi tulevad.
Siku mainis ka Ahvidesaart, kuid ma pole selle kohta täpsemat infot leidnud. Kus see võiks asuda?
Ning mis hinnaklassi jääb paadiga sõit Ko Larni ja Ko Sameti saarele?

Eelmisele vastajale kommentaariks, et kui ma foorumeid lugesin (peale reisi broneerimist), siis jäi mulje, et kui Taisse minna, siis ikka Phuketi piirkonda...kui soov saada nauditavat rannapuhkust türkiissinise mere ja palmisaartega. Seega küsimus võib tunduda imelik või pigem provotseeriv esmapilgul, aga lugedes fakte, et Pattayal ei kutsu merevesi eriti ujuma oma mustuse tõttu, siis hakkas tekkima igasugu kõhklusi.

Tänan vastuste eest. Sain mõtteid ja ideid. Kas olete piiril viisa teinud või läbi reisibüroo?