robiinia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

tulin just nädal tagasi egiptusest.poja sai nüüd esmaspäeval 10 kuuseks. muidugi oleks võinud ta koju jätta.eks ongi paras aeg rinnast võõrutama hakkata.aga.. selline mõte ei tulnud pähegi. meil pole üldse sellega probleeme.oleme teda igale poole kaasa võtnud.nt 5 nädalaselt kalev-rocki finaalmängule.aga ...jutt pole sellest. eks ma ka pabistasin ette, mis ja kuidas. reis kestis ka 5 tundi. kuigi mul oli selles suhtes natuke lihtsam,et mul tissipoja. aga...lennukisse saime u 11 õhtul.poja oli juba väss ja jäi kohe tudule.peale lennuki õhkutõusmist,ütles mu mees,et mõistlik oleks ta maha magama panna.ja nii me tegimegi.ta küll ärkas aeg-ajalt üles, sai tissi ja magas edasi.poole reisi pealt võtsin ta istmete peale magama ja panin 11a tütre sinna põrandala.nii magab ju paremini välja,kui istudes. nii,et lend läks hästi.
meil oli käru ka kaasas. ja seda igal pool.nii merereisil,kui ka safari. eks ikka selleks ,et saaks teda vahepeal magama panna ja natuke puhata.
endalegi üllatuseks oli laps nagu ingel reisil.kuigi jah... viimased 2 päeva lõi palaviku üles.aga on ju võimalik neid paratsetamooli küünlaid kaasa võtta?? aga nas nüüd nii rasked pole. igaks juhuks natuke suurem kogus. meil said nt otsa ja andsin talle lihtsalt paratsetamooli.
selle kohta,et last pole kuhugi panna... noh meie oma ei kõnni,käputab. mina isklikult panin teda igal pool,kus võimalik maha. nii riideid ,kui ka käsi on võimalik pesta. milles probleem.
söögiga oli meil nii,et võtsime küll kaasa nii purke,kui pudrupulbrit.. aga enamus
tõime tagasi.sai hästi palju emmet maitsta ja hotteli restos olid kah norm söögid. aga ta muidgi natuke vanem ka.
ja lõppkokkuvõttes ma väga rahul. eks natuke raske oli.
ja muide meie issi oli väääga rahul,et poja oli kaasas ja tegeles temaga ka vääga palju. isegi rohkem,kui kodus,kus on ka muud kohustused ja lõbud.
nii,et edu ja hea reisi
.
Leia oma klaviatuurilt üles caps lock klahv ning kasuta palun suuri algustähti lause alguses. trip.ee

No mina isiklikult ei lendaks enam kunagi Ryanairiga. Minu kogemused ühest reisist olid järgmised. See juhtus aasta tagasi. Pidin lendama Stokholmi kaudu Valensiasse. Olema seal paar päeva ja siis lendama koos mehega Prantsusmaale. Olema seal paar päeva ja siis Rootsi kaudu tagasi koju.
Juhtus aga nii, et see lennuk jäi Riiga hiljaks. Ehk siis ma poleks enam Stokholmis jõudnud ümberistuda. Või siis oleks küll jõudnud, aga... Selleks oleks mul pidunud olema netis tehtud check-in. Olin u 33 nädalat rase ja loomulikul läksin endast täiesti välja. Üks abivalmis noormees (kes pidi minuga koos lendama) jooksis Ryanairi lauda. Kuna tema on lätlane ja oskas paremini suhelda. Ja palus, et nad teeks mulle selle check-in `i ära või helistaks siis sinna kohapeale, et mind oodataks seal ära. Tean, et selline asi on võimalik. sest mõned nädalad varem jõudis mu mees 15min enne lennuki õhku tõusmist Riia lennujaama ja sai lennuki peale. Suured tänud neile muidugi. Nii siis mul oli variant kas jääda Riiga, sõita koju v lennata ja jääda Stokholmis ei tea kuhu. Tagasi nad ei maksa midagi. Mitte sentigi. Lõpuks ma Hispaaniasse ei jõudnudki. Lendasin 3 päeva pärast Balticairiga Pariisi. Pidin seiklema terve päeva üksi linnas ja lõpuks tänu oma kõhule sain Beauvaisse, mis oli muidu Ryanari lennu sihtkoht. Tagasi lend oli kah üks õudusunenägu. Oleks jälle äärepealt Stokholmis lennust maha jäänud. Aga jällegi rõhusin kõhule ja palusin inimestel ennast ette lasta. Ja nii jõudsingi napilt lennuki peale.
Samas personali kohta pole mul mingeid etteheiteid.
Aga enam ma seda ODAVAT varianti ei vali. Sest mulle läks see ikka väga kalliks maksma. Umbes 8 tuhat tuli juurde. Ja Hispaaniat ma ei näinudki.:S
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed, edaspidi palume postitajal järgida trip.ee kasutustingimusi!