riinu483

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

8 meeldimist
3 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei pea ju minema samasse söögkohta, mine kuhugi kõrval olevasse söögikohta ja pole mingit probleemi. Mõnele lihtsalt meeldib igast asjast probleemi teha ja vinguda. Reisi tuleb nautida mitte vingus näoga ringi käia.

Ei ole reklaam. Meid oli 6 inimest pundis ja kõik oleme ühte meelt , et tasub käia ja kõik me kuuekesi läheme järgmine aasta jälle. Lihtsalt tuleb programm korralikult läbi lugeda ja  mitte lasta ennast pisiasjadest häirida. Eks need kulla,-naha,-ja vaibapoed on igal reisibürool kavas.Näiteks Küprosel istusin niikaua kõrval kohvikus kuni teised nahaäris käisid.

Olen käinud Nikaliga kolmel reisil ja probleeme pole olnud. Pakuvad jah lisa ekskursioone ja lõunasööke, aga see vabatahtlik. Mina pole neid võtnud ja keegi suindinud ka pole. Üldiselt on lisa ekskursioonid nendel päevadel kui programmis kirjas vaba päev. Lüükia reisil oli tõesti laevasõit samal päeval programmiga aga siis viidi need kes laevaga ei läinud, bussiga ringi üle mägede ja see oli minu arust palju huvitavam sõit. Üks kord kui keeldusin programmis olevale reisile minemast, pidin tõesti kirjutama miks  aga samas saan giidist ka aru , kui tal kirjas programmi ekskursioon ja kõik seal nimekirjas aga samal ajal äkki oleks minuga hotellis midagi juhtunud. , eks giid peab ju vastutama talle usaldatud klientide eest.Mind see küll ei häirinud et pidin kirjutama et jään hotelli omal vastutusel.  Nii et mina olen Nikal Traveliga igati rahul , neil väga head hotellid ja minul on küll trehvanud ikka eesti keelsed giidid. Mina soovita küll  Nikalit oma tuttavatele ja kavatsen järgmine aasta jälle nendega reisile minna.

Lisan veel et nov. esimene pool olid ilmad väga ilusad. päeval 25-28 kraadi ja vesi 22 kraadi. Sai päevitada ja meres ujuda.

Sai käidud Põhja-Küprosel ja jagakas natuke kogemusi. Kõik oli väga huvitav ja tore. Nikal Travel bürooga võib ka rahul olla, giidid toredad, see et nad pakuvad lisa ekskursioone on igal pool nii, kes pole huvitatud ei pea võtma.Nikal Traveli büroo hotellid on alati head aga tuleb arvestada et kuna nad asuvad asulatest väljas tavaliselt, siis on soovitav õhtusöögi pakett lisaks võtta.Kõike olulisem et pole mõtet vahetada raha. Ka põhja-küprosel eelistatakse igal pool Eurosid, isegi väiksed poed.Kellel huvi minna Küprosele siis soovitan ,oma moodi huvitavad on nii põhja- kui lõuna Küpros.

Aitähh , ega ei mõtlegi et vaatamisväärsused muutunud aga tahtsin lihtsalt värskemaid kogemusi kuulda. Isegi Tartu linn on kahe aastaga märgatavalt muutunud.

Tere . Minek 08.11. Põhja-Küprosele nädalaks reisile, kas keegi on see või eelmine aasta seal käinud jagaks oma kogemusi. Kus tasuks kindlasti käia ja kas peab ikka Türgi liire ka vahetama või saab Euroga hakkama. Tahaks natuke ringi käia ja samas mõni päev lihtsalt rannas olla. Siin varasemad postitused juba mõned aastat vanad, tahaks lugeda värskemaid kommentaare. Ette tänades.

Mina olin nädal enne jõule Hurgadas ja ilm oli supper. Kuni kella 15ni oli kraade 20-25 ja päike, sai päevitada ja meres ujuda, peale 16.00ni käisime linna peal , ikka pikad püksid ja pusa pidi seljas olema ja kui 17.00. päike loojus siis pime , jahe ja tuul. Dets. on nende mõistes talv ja kõige külmem kuu , meie jaoks nagu keskmine eesti suvi.Alates 23.12 läks ilm jahedamaks ja taevas pilve nii, et minul vedas puhkusega.

Kas keegi on käinud ka hotellis Montillon Grand Horizon Beach Resort 4, Mul minek dets. ja oleks huvitav teada mis ees ootab.Üks asi mis reisibürod kirjutavad , teine asi konkreetsete inimeste muljed.

http://www.fortestreisid.ee/malta/ , leitsin sellelt aadressilt palju infot Malta kohta.

15.OKT. läheb uus reis Marokosse Aurinko kaudu , ehk saaks mõni peale reisi avaldada oma muljeid reisist. Mina lähen ise 29.10. ja hotelliks Al Moggar Garden Beatch. Ootan infot reisi ja hotelli kohta.Ja kuidas on sealsed ekskursioonid.

Suur tänu info eest , süda kohe rahulikum. Teen täna broneeringu ära.

Kas keegi on käinud hotellis Gradina, Pakuti suveks sinna kohti aga enne otsustamist oleks hea kuulda midagi selle hotelli kohta. Ette tänades.

Minu arust lõunasööki eraldi osta ei saanud, meile öeldi et lõunasöögi hind on arvestatud lisaekskursioonide sise, et söök nagu kompensatsiooniks juures. aga mina küll ei nurise et lisa ekskursioone ei võtnud ja midagi teha polnud , kui laevaga sõideti siis teised jalutasid sadanakülas ringi ja seal sai ka shopata ja kui buss viis teise sadamasse , sõitsime mööda mägiteid mis oli minu arust väga vinge elamus ja kahel korral sain olla nii kaua rannas kui teised varemeid vaatamas käisid ja ühel korral käisime turupeal sellel ajal kui oli lisaekskursiooniga külareis, nii et minul sõbrannaga küll igav polnud.Ja ega kolm korda päevas süüa kugistada ei oleks jõudnudki, kui tahtsime võtsime kusagil kohvi või teed ja mõne piruka ja piisas kui õhtusöök oli tellitud.

Mina jäin ka reisiga rahule. Mina lisaekskursioone ei võtnud ja tänu sellele sain nautida natuke rohkem päikest ja merd. Võtsin lisaks ainult türgi õhtu mida tagantjärele kahetsesin.Türgi sauna soovitan minna ise n.t. Kusadasis olles , seal hotellis türgi saun ja hinnaks tuleb sama , mida giidid pakuvad, saab isegi kaubelda odavamaks ja hotelli saunas tehakse kõike väga põhjalikult, kui ikka mitu bussitäit rahvast viiakse korraga sauna on kõik nagu konveieri peal.Muidu oli kõik hästi , hotellid olid head, söök oli korralik ja meil trehvas ka super ilm olema.

Mina tulin just eile sellelt reisilt , jäin rahule , sooja oli jah 30 kraadi ja päikest ja ujumist sai korralikult. Giidid olid toredad ja bussijuhid ka. Ainuke mida tasuks arvestada et giidid pakuvad lisa ekskursioone veel et 110e ja seal sees on ka lõunasöök, türgiõhtu ja türgi saun. Mina seda lisapaketti ei võtnud ja tänu sellele sain natuke rohkem puhkust nautida, rannas olla ja päevitada. Soovitan minna Kusadasis ise hotelli türgi sauna , hind tuleb sama aga seal tehakse kõike põhjalikult, kui viiakse ikka korraga mitu bussitäit rahvast sauna siis toimub kõik nagu konveieril.Ja alati tasub igal pool kaubelda hinnaga isegi saunas ja tavalises poes.Ja piisab ka lihtsalt EUROdest, igalpool on hinnad TL, EUROs JA DOLLARITES. Suuremates kohtades saab ka kaardiga maksta, parem on krediitkaart.Üldiselt jäin reisiga rahule ja läheks heameelega uuesti, hotellid olid ka tasemel.

Olen varem türgis käinud , tean et saab ka edukalt euroga hakkama, igalpool on hinnad ka eurodes väljas. Ise vahetasin natuke raha türgi liirideks ka. Parem on ikka krediitkaart. Ja õhtuti on ikka jahe ja tuuline hea kui mõni pusa või jakk ikka kaasas on, ja kui laevasõit siis mere peal ka suht tuuline Ja jalga sobiksid mugavad jalatsid, sest liikumust ka suht palju sellel reisil, Kuna osad rannad on liiva,-kiviklibused siis oleks head ka mingid plätud.Ostsin endale ka igaks juhuks vihmakeebi kaasa, sest eelmine nädal oli türgis osades kohtades suht vihmane, näiteks alanyas mu tutavad olid piltide peal 02.10. vihmakeebidega.

Suured tänud info eest, ise lähen 09.10.Plaanin kohvrit pakkima akata.

Keegi võiks midagi asjalikku ka kirjutada, peale vingumise. Mina näiteks maksin pool summast kohe ära kui arve sain , ei venitanud viimase minutini. Reisikorraldajad peavad ju teadma kes ikka soovib minna. Mõni broneerib reisi ja lõpuks jätab ikka maksmata.Tore oleks kui mõni reisil käinutest ka kirjutaks siia.

Mul minek 09.10. ootan ka infot,

Eespool, 04.09. kirjutatakse sellest esimesest reisist päris pikalt, miks ära jäi. Aga oleks jah tore kui keegi kirjutaks peale 02.10. kuidas läks, mina lähen 09.10. reisiga .

Mulle õeldi et paberid saadetakse 14 päeva enne reisi ja tean et teistes reisibüroodes on samamoodi.

Tere, küsimus kas keegi läheb 09-10-16.10 sellele reisile. , mina lähen sõbrannaga ja tean kahte inimest veel kes lähevad sellel kuupäeval. Oleks huvitav teada kas meie grupp saab ikka täis , tahaks ikka väga minna sellele reisile.