nossu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Uuendan teemat. Kust leiate hotellide soodukaid?

Endal minek samasse piirkonda ning oleks tore teada just, millised on head ja toredad väieksed linnad seal kandis.

Tere,

Minek Floridasse järgmine nädala ning tekkinud kerge paanika. Kas on ikkagi on vaja rahvusvahelist juhiluba või piisab meie lubadest, kus on ka inglise keelne tõlge? Lugesin ka estraveli sellist artiklit - http://www.estravel.ee/uudised/2013/02/floridas-autot-rentides-on-kohustuslik-omada-rahvusvahelist-juhiluba/

Mul sama asi juhtunud Lufthansa Tallinn Miami piletil ning isegi USA tolliametnikud ei teinud märkama.

Tere,

Kss oled midagi huvitavat leidnud? Läeme kolmekesi märtsis samasse kohta ning üritame leida sama või veidi odavama hinnaga öömaja samasse piirkonda.

ÖÖbisime ka RMP pool pakutavas korteris. Nagu eelnevad märkisid ideaalne koht neile, kes ei aja taga 5* hotelle. Pererahvas igati vahva ja sõbralik. Kesklinn on ka piisavalt lähedal, et sinna minna kas trammi või siis jalutades.

Ei taha küll kriitiline olla aga sinu kiri on täis vabandusi, et miks midagi teha ei saa, kuid usu või mitte selleks, et kuhugi jõuda tuleb pingutada ja tegutseda.
Sageli võib see tähendada ka mitte just unistuste ameti pidamist, kuid siiski on see samm edsi oma eesmärgini.

Sulle antud soovitused on kõik tegelikult ju head ning eks alustama peab ikka iseendast, kas tahat muutust või mitte.

Küsimus USA (Miami) lennupiletite kohta, kas hind Finnairiga TLL-Miami-TLL 575€ on hea või mitte? Vahemaandumine on Helsinkis ja New Yorkis. (tegu Finnairi kampaaniaga hetkel),

Soov oleks võimalikult mugavalt Miamisse jõuda ning varasemast mäletan nagu odavamaid hindu, kuid võik ka eksida. Kas oskab keegi kommenteerida.

Loodetavasti on postitus ikka õiges foorumis.

Eelnevad vastused on väga hästi arusaadavad, kuid viimane postitus on 2009 märtsist ning täna on oktoober 2010, ei tahaks olla kuskil USAs ja tõdeda, et ei ole oma lubadega midagi peale hakata. Lisaks erinevad omavahel oluliselt Eesti vanad juhiload ja praegu väljastatavad load.

Tänud siiski vastuse ees.


*** uskumatu foorum, sõbralikkus üksteise suhtes on lausa miinustes...

lähen lähiajal USAsse ning kas võin ikka olla eelneva suhtes kindel. Et saan rahulikult oma Eesti juhilubadega (uued) rentida endale auto.

Küsimus auto broneerimise kohta leheküljelt http://www.billiger-mietwagen.de/. Soovime broneerida auto Las Vegases ning selle tagastada San Franciscos. Leheküljelt ei tule otseselt välja, kas lisatasu tuleb teises linnas tagastamise eest.

Kas on veel midagi sellist, mida peaksime tähele panema (oleme kusris kindlustusega, lisajuhiga, vanusega, kilometraasi piiranguga jne)?

Pöördu panka ning palu broneering kustutada. Mul oli sama ühe teise broneeringuga ning ca 2 päevaga kustutati broneering.

Tere, kas kellegil on kogemust Arlanda lennujaamas ööbimisel, mõtlen just lennujaamas, mitte lennujaama hotellis. Äralend on kohe, kohe ning ei raatsi kuidagi maksta ca 1000seki 7 tunni eest ning nö odavamatesse hotellisesse ei õnnesti enam broneerida.

Kas kannab seal lihtslt pingil öö veeta või on siiski targem teha kulutis ja minna hotelli.