trip-krainetrip-ukraine-dark

Liispet

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Peatusime nädala eest St Thomasel B&B Galleon House's – www.galleonhouse.com. Hotell on mäe nõlval, maksime toa eest ca 150 USD ringis (4 inimest) koos hommikusöögiga. Tore pererahvas, mõnus koht! Saarel on võimalik lisaks taksodele ringi sõita ka kohaliku transpordiga (2 USD), auto soovitan broneerida enne reisi, sest kohapeal on keeruline (meie jäime ilma). Puerto Ricost tulime praamiga (Caribian Way), väljus Fajardo sadamast k. 7.30 ja sõit kestis ca 2 tundi, pilet 70 USD. Teistele saartele saab hõlpsalt laevaga - 11 USD pilet St Johni saarele (suur looduspark ja ilusad, metsikud rannad). Soovitan uurida saart keskusest eemal, siis näeb ka kohalikku elu. Kesklinn on täis juveelipoode ja rõõmsaid ameerika pensionäre, kes ajakuluks oma uhketelt kruiisilaevadelt maale tulevad. Paar head söögikohta on Frenchtownis, mis pisut kesklinnast eemal.

Peatusime nädala eest St Thomasel B&B Galleon House's - www.galleonhouse.com. Hotell on mäe nõlval, maksime toa eest ca 150 USD ringis (4 inimest) koos hommikusöögiga. Tore pererahvas, mõnus koht! Saarel on võimalik lisaks taksodele ringi sõita ka kohaliku transpordiga (2 USD), auto soovitan broneerida enne reisi, sest kohapeal on keeruline (meie jäime ilma). Puerto Ricost tulime praamiga (Caribian Way), väljus Fajardo sadamast k. 7.30 ja sõit kestis ca 2 tundi, pilet 70 USD.

Peatusime perega paar nädalat tagasi hotellis Eva: www.hotelevamiamibeach.com. Tore väike hotell Collinsi Avenüül, hotellil ka parkla. Majutusime neljakesi ühes toas ja hind oli ca 140 USD öö (koos maksude ja autokohaga). Soovitan soojalt, sõbralik personal, neti kasutamise võimalus, kohv/tee lobbys tasuta.