lilleke1000

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me ise olime Mai algul Negombos. Seal oli päris ilus liivarand. Aga käisime ka Hikkaduwas. Seal oli selline eesti rand.....kaldal kividega ja adruga. Aga eksootiline oli see, et seal Hikkaduwas oli ka mere kilpkonnad ja raid.Päikesekreemi ei tohi unustada isegi kohe vette minnes, sest päike võtab ka läbi vee.

Ei olnud pontoon:( Pontoonilt oleks mega hea vette sulpsata. Algul pidi minema üle kivide, mis olid natuke libedad ja lained olid päris tugevad. Siis tuli kitsas puust rada, millel püsimine oli natuke keeruline lainete tõttu. Kui keegi peaks samal ajal veest välja tulema, läheb natsa kitsaks, sest kaks inimest kõrvuti seisma ei mahu.

Olime ka Country Clubis 15.02-22.02 Hotellil nimesilt puudub, kuna hakkavad nimevahetust tegema. Uus nimi saab olema Dolphina. Jõudsime kohale hommikul kella 5 ajal. Muidugi magasime kella 8-ni ja siis läksime sööma. Kuna olime tripi saidilt lugenud igasugu muljeid, ootasime hullemat. Kuigi jah voodid olid tõesti väga väsinud. Vanale voodile oli laudis peale löödud ja uus madrats lihtsalt peale pandud. Meile tegi see kõik palju nalja, sest sellist asja ikka igalpool ei näe. Aga toit nagu toit ikka. Omlett, juust, vorst, tomat, kurk ja muud variandid: pannkook, 2 sorti moosi, mesi, shokolad ja muud kastmed, saiakesed, kohalik lavašš. Aga tõsi ta on, et menüü valik on kehvake. Kuna turiste on ka väga vähe, ei tehta eriti suuri koguseid. Kell 9 oli infotund Alariga. Kuna oleme mitu korda juba seal maal olnud, tahtsime ainult puhata ja snorgeldada. Kui me mingit huvi reiside vastu ülesse ei näidanud, ei suhelnud Alar meiega rohkem kui hädavajlik oli. Hotelli rand tõesti puhas liivarand, aga natuke kaugemal oli ka mõni korall ja kalu loomulikult sadu. Kindlasti tasuks võtta rannast massaaš "Cleopatra". Kaubelge hind 30 poundini ja nautige 2,5 tundi. Ainus mis häiris oli vääga vali muusika seal rannas. Kohati ei kuulnud ise-enda mõtteidki. Hotellist otse tänavatpidi alla on rand Reef Beach. Vette minek ehmatab algul natuke ära, aga vaade vees miljoneid väärt. Ranna maksumus nüüdseks 25 poundi. Alla kaubelda ei anna :( Raha vahetus on Il Merkato juures pangas. Võtke passid kaasa. Alar seda ei ütle. Il Merkatol on ka mitmeid panga automaate, aga me ei riskinud neid kasutada. Sealsamas on ka hea pizza söögikoht "Pizza Hut". Ühest pizzast saab 2-3 vabalt söönuks. Oleneb isust. Kohvi saab sealtsamast kõrvalt Starbucks Coffee-st. Soovitan soojalt võtta lattet 28 poundi eest. Saate nii suure koguse, et katab terve päeva kohvi vajaduse. Maitse oli lausa uskumatult hea. Õhtusel ajal jalutasime vanas Sharmis ja Naama Bays. Ainus mida ostsime oli puuvili. Muud lihtsalt ei olnud vaja. Hotelli õhtune toit oli maitsev ainult natuke mage. Lisades soola, oli toit isegi maitsev. Veega meil hotellis küll probleeme ei olnud ja toad olid ka igapäev koristatud. Kolmandal päeval pesti isegi põrandad puhtaks. Räti kujundid tekkisid meie vooditele siis, kui meie poeg hakkas neile ise kujundeid tegema. Poiss tegi lihtsad asjad ja vastu saime uskumatud teosed.:) Üldiselt, hotell täitis meie vajadused, mis olid pesta ja magada. Rohkem me ju hotellis ei olnud kui hommikul ja öösel. Nii et kui eriti peensust taga ei aja, mis seal maal täiesti mõtetu, siis pole seal hotellis hullu miskit.