Ad

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Käisime eelmisel aastal Gruusias ning Tbilisis võtsime mingist reisibüroost bussiga väikse väljasõidu. Bussijuhiks osutus imetore meesterahvas. Kuna meil oli sama soov, minna kohalike juurde õhtusöögile, siis rääkisime sellest bussijuhile. Ta mõtles korra, ütles, et teeb paar kõnet. 15 minuti pärast tuli tagasi ja ütles, et meid oodatakse mõne tunni pärast tema sõbra juures. Õhtusöök oli super. Koduveini voolas ojadena ja laual oli mitmekordne söökide kuhi. Sellepärast, et midagi ei viida laualt ära, kui juurde ei mahu panna, siis laotakse vaagnad/kausid üksteise otsa. Meid oli 11 inimest. Loomulikult me maksime selle külluse eest, aga hind selle elamusega võrreldes oli olematu. Mu jutu mõte on see, et mõne kohalikuga tutvudes tasub oma soovist rääkida. Nad on seal uskumatult sõbralikud ja vastutulelikud.
Head reisi!

Me oleme käinud rongiga Brightonis ja Cardiffis, viimane küll pole väikelinn. Igaks juhuks mainin, et kui olete vähemalt 4-kesi, siis saab rongipiletitelt grupisoodustust, mis ei ole üldse väike protsent.

Olin ka sama seltskonnaga reisil.
Tegu on grusiiniga, kes suhtleb vabalt vene keeles. Inglise keele kohta ei oska kommenteerida, kuna meie rääkisime temaga ainult vene keeles. Lisan ka omalt poolt, et sõbralikumat ja sümpaatsemat meest annab otsida :)

Olen olnud hotellis Red Roof Inn Manhattan, broneering tehtud aadressilt https://www.applecorehotels.com. Olime 3-kesi neljases toas, tuba korralik ja normaalse suurusega. Kõik vaatamisväärsused olid käe-jala juures, näiteks Empire State Building ümber nurga. Keda huvitab shoping, siis Macy's on lähedal.
Jaanuaris 2009 saime hinnaks 3 ööd ~6500 kr.