Kk2009

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kusjuures mul olid mõlemad lennud Tsehhi õhuga (mitte Praha, unine vist veel, viga lipsas sisse :) ja nad ootasid ümberistujaid järele. Ma ei tea, kui tavaline see on aga avaldas muljet.

Ma olen seal turvaväravas passinud pikalt. Läksime Budapesti ja Prahas oli ümberistumine. Värava leidmine polnud keeruline aga seal on vahepeal turvakontroll, kus läks hullult aega. Kohutavad sabad olid, venelased trügisid ette ja kisma käis :D. Minnes oli aega 45min ja lend Tallinnast ei hilinenud. Pardakaardid olid olemas ja checkin Tallinnas tehtud. 7 paiku hommikul oli see. Jooksime lõpuks väravasse, pikalt oli minna mööda koridore.

Tulles oli aega kirjade järgi 55minutit ja jälle passisime väravas kaua. Õnneks Tallinna lennuk ootas Saksamaalt ühte lendu, kust pidid tulema inimesed Tallinnasse edasi. Praha õhk oli ja lend lõpuks hilines vist ligi 45min. 10 paiku õhtul siis. Nii et see 5 tundi ei pruugi olla üldse nii kohutav aeg. Mina linnapeale ei läheks :), pigem kolaks lennujaamas, sööks ja puhkaks.

Meil oli varane lend ja hotellist palusime hommikusöögi kaasa pakkida. Lasti turvakontrollist Riias läbi ja lennukis sõime :)