siirupiuss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid
Tere!

Kui reisikaaslast veel pole, siis mina oleksin küll väikesest tripist juuli lõpus-augusti alguses huvitatud! :) Isegi september vast annaks natukene puhata.

Mari

Igatahes tundub, et mobiilsetest sidevahenditest pole juhataja midagi kuulnud, et kõik pingsalt ootavad, millal ta uksest sisse astub. Ai ma olen vihane!

Reisibüroo suhtumine on ka eriti tore, lõunaks saame kõik teada, eile õhtul helistanud inimesele öeldi, et kõik toimub plaanipäraselt?!? Mida ma siis lõppude lõpuks uskuma pean, ei saa ju olla nii raske öelda, kas ja või ei? Ma võin selle jaa nende eest öelda.

No seda tuleb ju niikuinii, kui sel nädalavahetusel jälle reisid ei toimu, siis pole ka järgmine nädal sealt kedagi tagasi tulemas :) Tühistanud siis kohe hooaja lõpuni kõik ära, Estour saab küll sõidetud, eks teine kord teab siis targem olla. AGA ma ei ole veel lootust kaotanud, ma ikka veel usun, et pühapäeval ma lendan (loodetavasti lennukiga) :)

Ma ei saa üldse aru, millest see otsustusvõimetus, kas lennata või mitte, arvestades, et lennud pidavat täis olema. Teised riigid ju lendavad, toiduprobleeme ei ole? Kui nüüd peaks jälle tulema info, et nad nädalavahetusel ei lenda, siis ma olen neis ikka tõsiselt pettunud.

Mina ka minemas 13.03 Hurghadasse ja praegu küll seda meelt, et lend ikka toimub. Ei tahaks nagu uskuda, et nad 4 nädalat järjest lende tühistavad, põhjendusega, et a la toitu pole, eriti kuivõrd estour Sharmi ju sõidab. Siis oleksid ju võinud kohe kõik reisid hooaja lõpuni tühistada, mitte hooaega pikendada. Aga võib olla ma olen lihtsalt naiivitar :)

Oskab keegi kommenteerida seda GoAdventure poolt organiseeritud reisi tänaseks, ümber istumistega? Endal küll ostetud reis 12.03 Hurghadasse, aga hakkan ka vaikselt juba muretsema, tahaks kindlasti minna.