janar2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pole see Praha linnapeale minek tegelikult üldse suur riskimine .. eeldusel muidugi, et lend Tallinnast kõvasti hiljaks pole jäänud.

Kohe lennujaama eest käib iga 15 minuti tagant buss nr. 100, sellega lõppu (NB! Bussipilet tuleb osta bussipeatuses olevatest automaatidest ja need võtavad ainult münte - seega on mõistlik juba lennujaamas sees valuutavahetuses kümmekond kohalikku raha münte vahetada). Edasi saab bussipeatusest kohe metroo peale ja peatus Mustek on vanalinna keskel. Reisi aeg lennujaamast vanalinna on vaid ca. 30 minutit.

Kuna ümberistumise puhul on check-in juba Tallinnas ära tehtud ja pardakaart käes, siis piisab täiesti, kui lennujaamas tagasi olla pool-kolmveerand tundi enne lendu. Et tagasijõudmises kindel olla ja ära eksimine välistada, on hea variant ka näiteks tagasi taksoga sõita - minul on see sõit tavaliselt ca. 500-600 Tšehhi krooni (€20 ringis) maksnud .. kui taksojuht rohkem küsib, siis saada pikalt ja võta järgmine ;)

Aga kui otsustad need 5h lennujaamas veeta, siis sekundeerin täielikult aixx'i arvamust - kui vähegi rahakott kannatab, siis Cystal Lounge. Kõiki Sky Team (CSA, KLM, Air France jne.) silver ja kõrgemate kaartidega saad tasuta sisse, äriklassis lennates samuti. Muul juhul peaks sissepääs maksma ca. €20-30 ringis, samas saad selle eest mugavuse, tasuta interneti ja piiramatult tasuta juua/süüa niiet tasub igatpidi ära.