sampedro

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei oska pakkumata olla – hing juba selline – avar :) Ma olen väga külalislahke – minu jaoks on andmine suurem rõõm kui saamine.

Asi on põhimõtteline. Ei meeldi mulle inimesed – olgu muidu kui toredad tahes -, kes teise kulul 2 päeva elavad, 3 korda päevas söövad ning seejuures ise „lihtsalt ilusad on”. Hea tahte näitamiseks piisaks kavõi paarist õunast ... Aga kui tasuta saab, siis milleks? Eksole. Olgem ausad, see on ärakasutamine. Leian, et CS idee on siiski midagi muud.

Niipalju kui olen öömajal olnud ja kokanud, on selle üle alati väga rõõmsad oldud. Samas oskan lugu pidada ka mulle pakutavast toidupoolisest. See käib meil vastastikku öömajapakkujaga kuidagi loomulikult.

Kohutavalt ebameeldiv oleks käituda muidusööjana, see pole lihtsalt mina. Aga eks inimesed ja arusaamad ongi erinevad :)

Jah, Snoop - paraku näitab seda ka minu kogemus. Seepärast ise enam öömaja ei pakugi.

Niipaljukest kui ise teiste juures peatun, hoidun freeloaderiks olemisest. Küllap saab CS seeläbi natukenegi parem paik :)

Olen ise eelmisel aastal 5 korda öömaja pakkunud. Külalised üldiselt toredad, aga paraku on tihti tegu näljarottidega. Tihti söödi kahe suupoolega pakutut, samas kui ainuke panus omalt poolt oli nõudepesu. Üks prantsuse paar ootas isegi, et neile pubis välja tehtaks. Hihiii. Seetõttu ei tegele enam vaestemaja pidamisega.

Eks eestlased olegi kultuursemad - kui ise couchsurfi kaudu öömajale lähen, ostan kindlasti toidu nii endale kui pererahvale ja kokkame tänuks öömaja eest.

Olen töötu, kuid soovin reisida USAsse. Olen varem viisaga USAsse reisnud, kunagi pole viisast keeldutud (aga tollal käisin tööl).

Reisiloa elektrooniline süsteem (ESTA) ei küsi andmeid töötamise kohta. Kas sellest võib järeldada, et töölkäimine ei ole USAsse lubamisel nõutav tingimus?

Kas I-94W ankeedis tuntakse huvi töökoha olemasolu vastu? Ülaltpoolt võib lugeda, et I-94W ja ESTA küsimused on samad. Ilmselt siis ei pea ühtegi ankeeti kirjutama midagi oma töölkäimise kohta. Kui aga piiril selle vastu huvi tuntakse? Võimalik, et töötu saadetakse ikkagi piirilt tagasi (kui ka kõik muu on korras)?

Kas keegi on viisavabadusprogrammiga töötuna USAsse reisinud ja räägiks oma kogemustest?