paljasjalgne

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Lendan Delhisse 19ndal oktoobril ja kolan mööda maad kaks kuud ringi. Esialgsed mõtted viivad mind kõige tõenäolisemalt Rishikeshi, Dharamsalasse, Varanasisse, võimalik et ka Nepaali. Plaani kohaselt lähen seljakotiga "nii odav kui võimalik" tüüpi reisile.

Kes tahab koos kolada, kirjutage: trinzaka at gmail com

Mina kasutan Prantsusmaal ringi kolamiseks diivanisurfajate abi, soovitan;) www.couchsurfing.com on leht, kuhu piiluda. Lisaks sellele, et kellelegi külla minnes ööbimise eest raha ei küsita, on võimalus suhelda kohalikega ja näha rohkem "elu" niisama turisminduse kõrval. Prantslased on uskumatult külalislahked ja konkreetselt see rändurisõbralik kontingent koosneb ka väga huvitavatest inimestest.

Oma kogemus: Põhja pool ööbisin niimoodi kahes linnas: Boulogne-sur-Mer (väga ilusas majas noore abielupaari juures, kes lisaks oma igapäevatööle käivad aegajalt väga pikkadel rännakutel kaugetes maailma nurkades) ja Dunkerque (sakslastest tudengite korteris). Järgmised kaks nädalat seiklen diivaniturismi abiga Lõunas, kus magan 2-3 öö kaupa Perpignanis, Carcassonne'is, Narbonnes'is ja Bezieris. Miks ma eelistan diivaniturismi hotellindusele? Esiteks muidugi raha pärast, sest igasugused transpordipiletid on juba piisavalt kallid, et kui tahta palju maailmas ringi kolada, siis ei jaksa kõike seda nagunii kinni maksta. Teiseks, mis võibolla on isegi olulisem (sest kui ka rahaga oleks laiutada, eelistaksin ikkagi diivaneid), on mul võimalus sel moel palju rohkem kogeda, sest inimsuhtlus annab piirkonnast hoopis sügavama pildi kui niisama looduse ja arhitektuuri imetlemine.