Katariinarosaalie

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime oktoobris Egiptuses ja reisi ostsime GoAdventure´st. Kogemus oli ebameeldiv ja kunagi enam ei osta reisi selle firma käest.

Täitsime lepingulised kohustused firma ees (maksime reisi eest õigeaegselt 1 kuu enne reisi) aga firma oma lepingulisi kohustusi ei täitnud.

Vaatamata korduvatele küsimistele ei suutnud firma meile reisdokumente edastada (lennubroneering, hotelli vautser, kindlustuspoliis). Viimaseks kokkuleppeks jäi, et saame reisidokumendid Tallinna lennujaamas "ühe teise firma" kassast. Ja 2 tundi enne lendu selgus, et meie dokumente ei ole seal kassas. Algasid korduvad telefonikõned GoAdventure töötajale, mille tulemusena saime kätte küll hotelli vautseri, aga teisi dokumente meil lennukisse minnes polnud. Seega alustasime reisi (õnneks check in-st saime läbi) ilma tagasilennupiletita (õigemini infota selle olemasolu kohta) ja reisikindlustuseta. Kolmandaks reisipäevaks meiepoolse initsiatiivi tulemusena - korduvate telefonikõnede tulemusena (arve 1000.- meie kahjuks) saime kätte reisikindlustuse ja lennupiletid.

Loomulikult esitasime firmasse ka pretensiooni aga nagu arvata võite, mingit kompensatsiooni telefoniarve tasumiseks ja kolme rikutud reisipäeva kompenseerimiseks me ei ole saanud.

See oli meie kogemus...