loona_doon

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

17 meeldimist
24 postitust
147 kommentaari
 

2 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mis lennufirmaga? TUI praegu küll ei lenda,  vaatasin. Kas testide nõudest  on midagi teada seal?

Kuidas seal riigis vaksiinidega on?

Piletilevi reklaamib, sealt saab ülevaate. Muusikafestival popist rokini. Minek võib-olla autoga, võib-olla bussiga. 600 km.

Raul_R, kas käisid tööreisil?

Kui see ainult mingi trikk seal Tšehhis pole ...

Quatar toob veel inmesi Euroopasse. Kas 10 või 12 pidid Taist lennud lõppema. Sisse vist enam ei lasta?

Ma tshillin Suvanapoomi lennuväljast  6 km kaugusel asuvas Bangpli linnaosas odavas koduses bassuga hotellis, kus asukohast hoolimata elab palju väljamaalasi. Väikelinna tunne. Turg, jõgi, templid, tänavatoit, supermarket, ...  hea rahulik. Kuskile minna, siis hotellil oma taksoteenus ja need ei vaidle vastu ega tee tünga. Kohale lennuväljalt lähen ise, sest taksojuhid on parajad mölakad enamasti, ja lennuväljale juba hotellist tellitud taksoga. Sananwan Palace on koha  nimi.

Huvitav siin lugeda. Lisan omalt poolt, et 7. veebruari hommikul Brüsseli lennujaamas polnud ühtegi järjekorda kuskil. Tean, et Hiinasse turismireisid annuleeriti, aga oli suur erinevus tavalise olukorraga, kus muidu pikad käänulised järjekorrad. Lennukid on meil enamasti täis ja ka see päev Praha kaudu Peterburi vabu kohti polnud näha.

Tahaks ka neid kohti külastada hea meelega. Viisa on ja keeleoskus ka. Kahjuks see aeg ei sobi. Edu!

Jah. Aga tsivilisatsioonist eemal.

Mul on kogemus Soul Kitcheni ja Aqua hosteliga. Esimene on Moika ääres, ilusas kohas supermodern, kallim ja internatsionaalse klientuuriga, teises, ideaalhinnaga, olin mina ainuke välismaalane ja polnud kunagi igav ning sai kuulda palju huvitavat suure maa paljudest nurkadest ja ka Peterburist endast. Oli puhas ja kodune. Aqua on nagu laev vee peal ja seega omaette. Mõlemad kesklinnas, esimene 10 minutit Admiraliteedi metrooni ja teine 1 metroopeatus Admiraliteedist.

On teine teave, et Zika viirus ei ole kuidagi seotud mikrosefaaliaga. Brasiilias sündinud pisipealiste laste emad olid raseduse algfaasis saanud mingit uut vaktsiini.

Oleks huvitav kuulda odavate ööbimisõimaluste kohta Peterburis. Ikka on minejaid ja endal ka plaanis. Millistes hostelites olete olnud ja kuidas oli? Tänud!

Ühistranspordis hea kasutada podorooznik - nimelist kaarti. Sellega on ka odavam. Sinna saab raha peale laadida, metroojaamades kassad. 

Soovitan minna mõnele teisele Indoneesia saarele. Saab igatahes odavamalt. 

Kuidas Brüsselist lennates,  kas kellelgi on kogemust? Homme sõit ...

Brüsselis täna 27. juunil on mõnus soe suveilm, suht tugeva tuulega. Aga imeilus selge sinine taevas, ei ühtegi suhkruvatiräbalat! 

Aitäh huvitava lugemise eest! Olen kuulnud, et peab kollapalaviku vaktsiin olema, kas see on tõsi?

Sriwijaya 100% ja muud 200-300% kallim võrreldes aasta tagasi!!! Mis ajast!?

See on inimeste peedistamine süsteemi poolt kõigepealt, raha sellest on boonuseks.

Ajalugu ka! Varem oli dollaritega üks mängimine, euro võis olla "kasutatud".