loona_doon

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
13 meeldimist
21 postitust / 128 kommentaari
2 (0.3%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Soovitan minna mõnele teisele Indoneesia saarele. Saab igatahes odavamalt. 

Kuidas Brüsselist lennates,  kas kellelgi on kogemust? Homme sõit ...

Brüsselis täna 27. juunil on mõnus soe suveilm, suht tugeva tuulega. Aga imeilus selge sinine taevas, ei ühtegi suhkruvatiräbalat! 

Aitäh huvitava lugemise eest! Olen kuulnud, et peab kollapalaviku vaktsiin olema, kas see on tõsi?

Sriwijaya 100% ja muud 200-300% kallim võrreldes aasta tagasi!!! Mis ajast!?

See on inimeste peedistamine süsteemi poolt kõigepealt, raha sellest on boonuseks.

Ajalugu ka! Varem oli dollaritega üks mängimine, euro võis olla "kasutatud".

Tänud! See on, jah,  hea leht!

Lufthansal Frankfurdis järkulendu oodates minu lähedal sebis lennujaamatädi ühte hajameelset peret eelisjärjekorras lennukile ja talle jäi minu kohver silma. Kelle oma? Kas on liiga kaalu? Ei! Võttis ja tõstis, on küll! Kas tulete ja annate üles? Mina: mis tähendab andma üles? Kui on raske, ma võin riided selga panna! Hea küll, no problem! Tagasi sõites sattusin paanikasse nähes, et pardakaardi kontrolli järel klaasukse taga kitsas koridoris kohvreid kaaluti. Õnnestus kohe siseneda ja sain mööda. Detsembris sellist asja ei olnud.

Tahaks ka vähemalt aastast viisat Venemaale. Kuhu pöörduda, kas turismibüroosse või saatkonda? 

See peaks toimima. Lennud on Iberialt kõik. 

Suur aitäh!

Indoneesia, Sulawesi, motellikese personaliga rannas. Kui lähed tagasi koju, palun vaata mulle üks valge mees. Ok, kuid milline ta peaks olema? Noh, mees ... Kas pikk või lühike mees? Ei ole oluline! Kas peenike või paks, kumb oleks etem? Vahet pole! Jah, aga on tumedate juustega, on heledate juustega ... Ei, juustevärv ei ole küll nüüd määrav! Peaasi, et tal oleks suur nina!

Kas Tallinnast/Soomest saab laevaga viisavabalt endiselt Peterburi käima?

Indoneesias ja arvatavasti ka mujal Aasias uus number passi esitamisel nüüd. Kohalikele pidi limiit 3 numbrit olema. Need numbrid on ka aegumatud, vähemast Indias. Seal vist oli ka pildinõue, või oli varem ja nüüd enam mitte, ei mäleta kahjuks täpselt.

Läinud aasta septembris budgetair ei lisanud mingeid makse piletihinnale. Seekord ostsin pileti Indias olles budgetair.in lehelt. Tuli kopsakas kaarditasu. Kuid muul lehel seda lendu polnud, Chennaist Mumbai kaudu Brüsselisse Jet Airways.
Paistab, et ka budgetair. nl ja be lisanduvad nüüd maksud.
Ime oli Finnairi puhul, kus Visaga ei lisandunudki kaarditasu. Amexi või Mastercardiga 7.50.

Seega, kui vaktsiinipassi, ei ole, siis trahv 100 USD? ... Noh, see on ju hea lahendus ... Aga jah, seda muidugi, vaktsineerime ikka oma tervise huvides! Mida rohkem, seda kindlam!

Ostsin piletid budgetair.in lehelt, mis andis lennud mugavate kellaaegadega sihtpunktist sihtpunktini (MAA - BRU ning BRU - UPG). Odavaima variandi puhul tuleb öö veeta Singapuris. Mis on täiesti ok. Joogivesi ja kuum vesi saadaval pluss magamistool. Kaardimakse eest 1899 INR!
Budgetair.be neid samu lende ei pakkunud. Budgetair.be nõudis €9.90 teenustasu ning kaardimaksetasu.

Peab vist ära ostma. Chennai - Brüssel ja Brüssel - KUL 454 € 2 ümberistumisega.

Olete taevast ka jälginud? Triibud pidevalt, rõngas vahel ümber päikese ... Ilm on viimaste aastate jooksul muutunud. Pilviseks, vihmaseks, ebapüsivaks ... Kui täna on ilus, siis homme sajab/pilves. Kogemus Indoneesiast, Sulawesilt.

Myanmar on maa, kus turistti võivad tabada üllatused. Kõrvallauast teepoes makstakse su arve kinni vaikselt. Teada saad siis, kui ise maksta tahad. Tänada pole enam kedagi, inimesed on vahepeal lahkunud ... Kingituste tegemine, just nimelt sulle, on ka üsna tihti ettetulev. Linnaliinibussis on mulle öeldud, et pole vaja maksta. Eelnevalt oli bussipeatuses juba aru saadud, kuhu soovin minna ning see info edastati kohe ka bussijuhile. Tõesti-tõesti, tipi andmisel on vaja eristada, kus seda oodatakse ja kus nagu ei sobigi anda ja piisab südamlikust tänust. Pikkadel bussireisidel vahest juhtub bussiga ka, et mitu tundi parandatake ning reisijad peavad ootama, kuid abi ja juhendust on palju. Kord viidi mind pimedas öös käestkinni kusagile külla magama ja hommikul tuldi järgi. Polnud sellist tunnet, et peaks kartma. Vabandust, et pole otseselt seoses teemaga.

See viimane postitus oleks palju poleemikat ära hoidnud.

Chiang Maist Jungle Flight on lahe, kui keegi pole veel käinud. Kõik vanusegrupid!