Biene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

See on ka omapoodi lähenemine. Condor lendab nt Frankfurdist Porlamari 2x nädalas. Selle teooria järgi võib sedagi pidada charteriks :) Aga Ateena ja Nizza puhul saad kombineerida teiste lennufirmadega ja tuled-lähed ka millal ise tahad. Ja see ongi regulaari erinevus tellimuslennust.

Eesti Õhul on TLL-ATH ja TLL NCE puhta regulaarlennud. Palun mitte segadust tekitada. Regulaarlennu puhul piletid vabalt müügil nii lennufirma kui ka edasimüüjate kaudu. Tellimuslennu korral lennufirma rendib lennuki ja reisikorraldaja tegeleb piletimüügiga.

Hei,

käisime seal just novembris 2009. Sinna saamiseks on 2 peamist võimalust - lennukiga (bangkok Airways) ja bussiga. Me käisime ka Iani juures, aga tal oli parajasti rahvas sees. Samas, kes ikka keskuses soovib olla, siis soovitan pigem White Sand Beachi. Me isegi ei teinud ette mingeid broneeringuid. Kohapeal saime valida sobiva hinnaga sobiva toa. Terve rand on täis erinevaid majutusi. Kel soovi lisainfi saada võib mulle julgelt kirjutada (jane.juhanson@mail.ee) Järgmisel aastal plaanin samal ajal tagasi minna.

Selles suhtes ei ole vaja karta, et igav hakkaks. Seal on ka kõrval väikeseid saari, kus saab peatuda ja muidugi Kamboodza tuur.

Soovitan teistelegi, kes natuke vähem turistikat otsib.

Päikest, Jane

Ma lähen 03APR 3-nädalaks. Kui tagasi olen, saan omasid kogemusi jagada.

FOR TICKETS ISSUED ON/AFTER 26OCT08 UNUSED YR FEES ARE NON-REFUNDABLE.

YR = kütuselisa. Ehk siis nad ei tagasta kütuselisatasu.

Kui ostate pileteid, küsige alati üle, mis tingimused on kehtivad. Kampaaniapileteid müüakse tihti nii, et non-refundable. Sh ei saa teha muudatusi. See, kes pileti müüb, tegeleb ka kõigi muudatustega. Tasub teadmiseks võtta, et selliste ulmehindadega kaasnevad alati kitsendused.