vikat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Msnis võib suhelda või meili teel!

Rajukas mul on olemas autoroute teekond võin sulle saata. On juba enam vähem paika pandud. Rootsist Taani tahaks ikka üle sildade sõita.Reisi alguseks lähebki päev mis algab Stockholmist.See öö on siis viimane pidu enne Hispaaniat :)Ei me ise ei oma konkreetset firmat ega ole ka juhatuses aga selle asja saab korralda nii. Mis sul mõttes oli?

Kusjuures autoroute näitab mulle 10000 km ainult ja teekond siis Stockholm, Malmö, Copenhagen, Odense, Hamburg, Amsterdam, Brüssel, Pariis, Bordeaux, Leon, Porto, Lissabon, Sevilla, Granada, Alicante, Valencia, Barcelona, Marseille, Nice, Monaco, San Remo, Milano, Zurich, München, Viin, Praha, Berliin ja siis koju äbi Poola ,Leedu,Läti

Palju teid on? Vb annad oma meili saadan sulle enda trajektoori tutvumiseks?

Esialgne teekond on paika pandud tõesti Autoroutes. Päris huvitav on jälgida sealseid juhiseid. Ilma navigatsiooniseadmeta ei tuleks see asi kõnealla.

Autoks on Reanult Laguna Universaal uus. Peaks vast asja ära ajama. Aga üldiselt kes käivad autodega reisimas need väga nagu ei nurisegi. :) Lennukiga ei näe vahepeal midagi ja on väga igav.

Muidugi kes on sellisest ettevõtmisest huvitatud võiks ka endast märku anda ehk võib ühildada midagi!!!

No 6 tundi päevas on piisav! Varemgi pikemaid otsi sõidetud. Suuremates linnades ja huvitavamtes kohtades peatuks siis ülejäänud aja päevast. No ei tea kuidas kujuneb aga huvitav on see kindlasti. Pole võtta inimesi kuskilt kes saaks olla ära kauem kui kuu ja samas oleks materjaalselt kindlustatud. ST jõuaks ka maksta reisi kulude eest!

Aega pole selleks paar kuud võtta kuskilt :( Maksimaalselt 3ndlt kuni kuu.