popolsku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis vahet sel on kas see kinnitus tuleb postkasti või ei tule, kui näitab et viisa on olemas, siis on olemas ja kogu lugu. PDF creatoriga võib selle seal immi.gov koduleheküljelt välja trükkida kui vaja. Kedagi väga ei huvita see paberil olev kinnitus, paberlie võib ka joonistada viisa. Kordame üle - see on elektroone.

Vihje Teile, Kalevatravel. (Aprillis,Mais)

Jah ainult, et lisa London - Kuala reisile juurde umbes 30 GBP ehk siis söök ja pagas, seal on mitmeid võimalusi. Kuala - Perth, sama lugu.

Võid arvestada kusagil 7000, oleneb mis söögi ja pagasi koguse valid.

Soovitan sul toksida sisse paremas nurgas olevasse otsingusse air asia ning sa ei pea kahtlustama, kas see on liiga odav, sest lendajaid on väga palju olnud.

Samuti, mis puutub Kuala lennujaama, nagu näen, kuupäeva järgi soovite jõuda 1h 30 minutiga ühelt lennulult teisele. Ma pead ei anna aga võin öelda et see on üsna 80/20, et jõuate. Londoni lennu pealt tulles peate pagasi kätte saama, peate peale seda uuesti Perthi check in jooksma jne.

Nüüd väike mõttepaus. Mis siis kui lend hilineb? Piletid võib korstnasse pühkida.

Selle asemel soovitan võtta järgmiseks päevaks see pilet ja veeta öö kusagil Kuala hotellis, motelis või hostelis. Hinnad on seal odavad ning jääb võimalus avastada ka Malaisiat :).