andres72

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tuleb fotokas: eelmisele kirjutajale viidates selleks, et haist pilti teha. (3x üle õla, seda jama ei ole vaja). Võtan lohe, laua rendin kohapeal klubist. Kõige tähtsam on lycra särk päikese kaitseks; sussid oleks head- korallid ja kivikesed; oma trapets alati kaasa; kalpsa jäägu ootama siinset maid; surfishortsid on paremates kohtades meestele vajalikud, speedodes ei ole õige asi. Tüdrukutele see nii range teema ei ole. Kui miskit puudu/juurde vaja, anna märku, leian laost (siin ei reklaami).

sama lend. Tuleme hommikuse 6.15 lennuga Tln-st- reipad ja punaste silmadega. Siin veel kohalik veeb ülevaatega kohtadest http://www.mauritiusurf.com/ Minul kah laud esimene valik ja lohe vaiksemateks päevadeks.

Tere, veel ei ole, aga sõbraga 18.3 Helsingist/Londonist sinna ja 02.4 tagasi. Kõik tuulepäevad plaanime veeta edelanurgas Le Mornes surfiklubis lauatades ja lohetades. Tingimused peaks olema väga soodsad nii algajale kui ka kogenud sõitjale, eriti lainel ratsutamiseks. Ööbime sealt mõne km kaugusel.