Kertz666

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
0 meeldimist
3 postitust / 7 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tänan heade soovituste eest! Tõepoolest tundub selline marsruut mõistlikum. Lisaküsimus seoses sama reisiga uues teemas... "Country life ja tõeline country muusika-pidu"

Aga millist marsruuti soovitaksite, et ei peaks edasi-tagasi tiirutama Grand Canyoni ümbruses? Ma kujutan ette, et ega kõik kohad GC ümbruses pole autoga läbitavad ja ilgelt ringiga peab minema. Matkale plaanime minna South Rim´i. Kas kõigepealt minna Albuquerque´t Gallupist põhja poole ja enne külastada Canyonlandi, Monument Valley´t ja Lake Powellit ja siis suunduda lõunapoolsesse GC-sse? Ja siis sealt edasi mööda 40th maanteed Las Vegasesse või sõita läbi St. George´i Las Vegasesse? Kumbapidi tasub rohkem sõita (et oleks ikka midagi vaadata ka)? Albuquerquest Las Vegasesse sõidule oleme planeerinud 4 tervet päeva. Mis marsruut oleks nende päevadega läbitav, kui ühe päeva tahaksime kulutada GC põhjas ära käimesele?

Et miks eri saitidel on erinevad hinnad? Ühes kohas 86 USDi öö, teises 111 USDi öö. Kas hotellil ühtset hinnakirja pole?

Milliseid interneti saite saab usaldada? Kui ma ühelt saidilt tahtsin broneerida, ütleb, et selles hotellis pole kohti antud perioodiks, teine sait aga pakub lausa 4 tuba. Milles võib asi olla?

Nt saidil http://www.agoda.com/asia/indonesia/bali/bali_tropic_resort_and_spa.html
oli 4 tuba.

http://directrooms.com/indonesia/hotels/bali-tropic-resort-spa-973.htm sellel saidil oli aga kõik juba hõivatud.

Nadi ka, kui ostan lennupiletid ja ei satu lõpuks oma tuttavatega ühte hotelli. Sellepärast mure :(

... on Bali Tropic Resort & Spa

Kui palju peaks hinnaks kauplema? Kindlasti raske öelda, aga kui hotelli umbes 20 minuti tee. Äkki oskate öelda?