rännumees72

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas ise oled Tartust? Praegu pole veel kindel, et need päevad vabaks saab, puhkust ka võtta ei anna. See selgub järgm kuul. Kui minna mööda 2 teed siis tulebki Tartusse välja sõita, sest rongid praegu Valga-Tartu vahel ei sõida, see teeb u 50 km otsa, nii et kokku tuleb üle 200. Kas algus Viljandis sobib sulle?

Kas oled ka huvitatud mõnest minu pakutud marshuudist?

Tere!See oleks isegi täiesti mõeldav.Kas sa mõtlesid mõnda minu pakutavatest marsruutidest või on sul endal mingi plaan.Need mis mina välja käisin on 3p sõidud tegel võikski teha 20-23 et jaanilaup tagasi olla.Ega kihutada pole tõesti vaja ma sõidan ka rahulikult ja väldin üldiselt suuri magistraale.

Olen 36a mees. Päris keskealine veel pole, aga teel sinna poole. Tegelikult matkamisel vanus minu meelest eriti rolli ei mängigi, oluline on, et füüsiline ettevalmistus oleks sarnane ja läbisaamine hea. Need kirjeldatud matkad on plaanis teha perioodil juuni lõpust augustini, nii et südasuvel. Siis on ööd ka juba mõnusalt soojad telgis magamiseks. Aga kui varem matkata tahad, siis tuleb ju mai alguses roheliste rattaretk Pärnumaal. Endalgi mõttes seal osaleda kui asjaolud klapivad ja ilm normaalne on.

Soovitaksin ka Treki ratast. Sõidan sellega juba 5a ja väga rahul kuni eelmise sügiseni polnud remontigi vaja, ainult paar kummipurunemist oli. Sügisel lasin keti ja tagumised hammasrattad ära vahetada(need lihtsalt kuluvad ära teatud aja peale)ja nüüd peaks veel 5a sõita saama. Maastikurattaga saab nii metsas, kruusa peal kui asfaldil väga hästi sõita. Muidugi olen mõnes mõttes Viktoriga päri, et ratta ost on väga individuaalne ja siin ühest valemit pole. Aga kui matkata mõtled, siis osta kindlasti maastikuratas paksude kummidega, sest sportrattaga pole metsas midagi teha. Mul kunagi oli selline ja siis ei saanud muud teha kui kumme lappida, asfaldil on normaalne sõita, aga mujal on jama.

Poolast alustada oleks parem mõte. Sinna saaks bussiga Tallinn-Varssavi, aga kas nad rattaid ka peale võtaksid, seda ma ei tea (Eestis ei taha eriti võtta). Võibolla lisatasu eest võtavad. Sealt Horvaatiasse sõita polegi enam nii pikk maa. Kui reisikaaslasi otsid, siis selle peale võiks isegi mõelda. Tagasi peaks siis mõne lennuga tulema. Kus eelmisel aastal sõitsid ka?

Kas plaanid hakata Eestist sõitma otse Horvaatiasse läbi Läti, Leedu, Poola, Tsehhi ja Ungari. Ma eelistaksin küll alustada alles Poolast, sest enne seda on väga igav tee kui mõtled Via Balticat mööda minna. Kui kõrvalisi teid siis vb vähe huvitavam. Mina eelistaks Rootsi, Taani, Saksa varianti, siis saab Alpidest ka läbi sõita. Edasi-tagasi kuu ajaga ära ei käi ka. Mõte on muidu huvitav.