Nildohv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi Lofootidel käinutest on olnud Hammerstadi kämpingus? Läheme alles juuli lõpus, aga paljudes kämpades juba majakesed (odavamad)juba kõik kinni.

Kas kellegil on otseselt kogemust autorongiga sõitmisest-nt. Helsingist Oulu, et sealt edasi siis Norra poole autoga. Võidab vist ajas, aga hinnad pidid kallid olema? Kas peab pikalt ette broneerima?

Võibolla lisad siia oma e-maili, saan siis sinna saata oma andmed.
Või kuidas parem on?

Proovisin seda tellida, aga ei õnnestunud, nii et kui Sul tõesti üle(olgu kasvõi 2006 a), siis oleksin huvitatud. Olen kommentaaridest lugenud, et seal kohapeal umbes igas peatuspunktis olemas igasugune majutusinfo, aga tahaks ju ikka enne sõitu natuke planeerida.

Plaanime sõiduks u.2 nädalat-ja sihtkoht on Lofoodid. Tahtmine oli suur ka teisi kohti Norras näha, aga oleme ühe reisi juba teinud sellise, kus enamus aega sõidad-enam ei taha. Nii, et võtame rahulikult-tahaks kala püüda ja võibolla vaalasafaril. Läheme ja tuleme Soome kaudu. Tagasi tahaks tulla Levi-Rovaniemi kaudu. See Kilpisjärve mõte oli ka hea.

Meil on enam-vähem marsruut paigas, aga reisi planeerimine on tunduvalt lihtsam, kui ei pea öömaju broneerima. Nähtavasti nii teemegi, aga katsume siis juba varakult öömaja valmis vaadata, et ei jääks väga hilja peale. Ja telk on igaks-juhuks kaasas.

Kui kellegil on veel ööbimise kohta Lofootidel head nõu-oleks tore.