muhkam

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teate ma jätsin homeawayga asja ajamise katki. Ära tüütas, et mitte mingisugust vastust ei saanud, omalt poolt tegin kõik, et see vastus saada :D Nalajaks, et omanik, kellele otse kirjutasin, ei vastanud mu meilidele. Keegi linkis siin foorumis oma majutust, mille ta oli sunnitud kahjuks tühistama ja ma bronnisin selle ise. Ka läbi agentuuri, aga asjaajamine oli väga sujuv, loogiline ja kiire. Mina olen rahul!

Omanik saatis mulle oma vastusmeili läbi homeaway keskkonna ja minu palvele, et saata bronni arve meilile ta ei reageerinud. Selle tõttu ma hakkasingi kahtlustama, et äkki ta keskkonnaga lepingulistes suhetes ja ei tohi nii teha ja saatnud mulle arve kuhugi keskkkonda ja mina totu ei leia lihtsalt ülesse. Kirjutasin talle ka otse, vast ikka reageerib. Muidu jah homeaway reeglites on kirjas, et 10 eurot on vahendustasu, teistel saitidel olen vaadanud, et ca 40 eur, jõhker ikka. Otsiks hea meelega otse, aga see nii aeganõudev ja 10 eurot ei tapa veel :D

Tänan kõiki, kes viitsisid vastata, olen nüüd jupi maad targem. esimene kord ikka kõige raskem :D Ma pole kunagi nii käinud, üksnes sadu kordi matkaautoga, aga see juba hoopis teine teema.

Ei pea kindlasti olema, lihtsalt seal on mul objekt välja valitud. muidugi võimalik, et reklaamib end mujal ka. On sul mingi parem variant? Seal keskkonnas tahavad 10 eurot vahendustasu, mujal, olen vaadanud, küsivad tunduvalt rohkem. Objekti omanik avaldas oma villa nime ja kirjutasin otse ka talle, aga millegi pärast ei reageeri sellele meilile.

Paar aastat tagasi sai käidud Sitsiilias matkaautoga, siis ei olnud mingit probleemi ööbida mustalt. Linnasid ei katsetanud, aga mereäärsetes külades ei mingit probleemi. Sitsiilia kämbingud ei ole küll odavad ööbimis kohad hinnad olid 28-39 euri ööpäev ja üldjuhul taheti baseini eest veel eraldi raha. Me olime seal augustis.

Kas keegi oskab teemaksude summadest rääkida ja kämpingute hindadest ka lisada?

Tundub, et avastamata teekond? Või ehk leidub kedagi, kes oskaks kasulike näpunäiteid jagada?

Ise käisime 2006 aastal autoga Itaalias Marsuudil Tartu-Kaunas-Warsaw-Berliin-Münhen-Insprukt. Meil kulus selle vahema läbimiseks 36 tundi siis olime Itaalia piiris, magasin neli tundi vahepeal Poolas ja Poolas olime kaks tundi ummikus kinni ja ega saksas kergemalt läinud tund aega staus.Läti,Leedu,Poola enam vähem seaduse piiril 90-100kmh, saksa 120-130kmh. Poolas kulus kiirtee maks tookord oli 3*11 zlotti, saksa on tasuta, austria vinet 7 euri ja mingi kuru maks oli 8 euri, itaalias ei kasutanud kordagi kiir teid. Olen seal liikunud ka kiirteid pidi se suht haige süsteem mille eest raha küsitakse maksad suht haigeks aga muidugi liigud edasi ka.Itaalias kõige kiirem ja odavam viis liikuda on ööseti küla teid pidi edeneb liikumine päris kiirelt. Soovitan sellist linna Itaalias nagu Chiavari (http://www.comune.chiavari.ge.it/, http://en.wikipedia.org/wiki/Chiavari) kui just lähed Genova piirkonda. Seal on tasuta rand koos dussiga ruumi on seal küllaga ja jahtsadama kõrval on suht suur parkla mis on tasuta. Jahtsadamas saab pesta sooja veega muidugi raha eest ja maru äge vanapapi pidas seda ja pesu sai ka seal pesta kõik hinnad olid palju normaalsemad kui muijal Itaalias. Muidugi soovitan käija ära põhja itaalias mägedes seal suht palju ilusaid kohti. Me käisime mingi mäe otsas kuhu sai autoga merepinnast ~2500m ja sealt köis rauteed pidi ~3200m AGA kui sinna lähed autoga siis !!ettevaatust!! söögiga me saime poole oma söögi varust seal lahti. Nimelt nagu jogurtid läksid lõhki, vaakum pakendist vorst samuti ja ainuke mis vastu pidasid konservid. Kui äsja lennukiga käinud siis ei tasu sööki küll eriti kaasa võtta se seal suht sama hinna eest kui meil siin muidugi suurtes poodides.