islandile

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Majutuse otsin üsna tihti lingilt www.olotels.com. Vaatasin ka praegu, aprillis bronnides oli Cabin hotelli de lux 2-ne tuba 42€ öö, suveks juba ca 70. Aga meil vedas veelgi, hotellis vabandati et ülebronn, söödeti restoranis kõht täis ja majutati kõrvalolevasse Grand hotelli executive tuppa. Auto oli meil 3 päeva Toyota Yaris, sest karmides tingimustes ei sõitnud. tegime kuldse ringi ja poolsaarel ümber sinise laguuni ja Reykjaviki. sobis täiesti! Hind jäi 3 päeva eest 150€ kanti+ paak bensiini. Hindadest veel - tass kohvi sõltuvalt kohast 15-30 eeku. Ühe õhtusöögi sõime lihabuffega restoranis - salatid, supid, leivad, 4 sorti liha + magustoit kokku 220 eeku per inimene. Julgen öelda, et hetkel on hinnad Islandil Eesi ja Soome vahepealsed. Aga hindadest tähtsam on koht ise- ISLANDILE TASUB MINNA!

Aitäh kõigile, eriti Triinule info eest! Lennupileti broneerisin ca 1 kuu tagasi ja sõit ise 1. mail. Pileti hind Helsingist (mõlemad on otselennud) oli 3900 krooni. Ise arvasin, et väga hästi!

Miks peaksin oigama- arvan teadvat kuhu tulen. Ja hinnad kohapeal on küll viimane asi, mille pärast sõitmata jääks. Pool liitrit õlut maksab 70-75 EEKu ka Tallinnas Raekoja platsil. Aga õlut ma ei joogi... Kui toidust-joogist juttu, siis pigem milline hinnavahemik on nt lõunasel kergel einel (salat või suur võileib, jook) ja õhtusöögil restoranis (kohalik köök, praad näiteks). Ostureisile tulla ei kavatse, oleme 2,5 päeva pealinnas ja kolmandal rendime auto ja vaatame ringi. Pigem annaks hinnatasemest aimu ühistranspordi pileti hind, pudeli vee hind poes, tass kohvi kohvikus... Ootan põnevusega, sõit on 1. mail.