Katri6171

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Keskel distantside mõttes, kuna järgmisel päeval mõlemal vaja kl 8.30 tööl olla. Saan siis aru, et Lo Wu ja Luo Ho vaheline ala on piiripunkt a la Ikla ja Ainazi? Sõber on eurooplane, täpsemalt britt. Vist siis mõtekam Lo Wu ja ma ei pea hakkama eraldi viisat tegema.

Las Lo Wu'sse saab ilma viisata? Aga Luohusse? Satun HK'i ja plaan ühe Shenzenis asuva tuttavaga "keskel" kokku saada. Kuidas ja kummal pool oleks meil kõige mõistlikum seda kohtumist korraldada? Kas oskate ka soovitada mõnd kohta a la kella all, mis emmas-kummas peatuses oleks üheselt leitav?

Kui lähed lastega, siis Larnakas on imetore veepark. isegi täiskasvanutel oli seal lõbus :) Kui Famagustasse satud, siis külasta Monks Inn Pub and Bistro'd, väga lõbus koht nii päeval kui õhtutundidel. Selle omanikud James ja Nursal on kunagi Eestis elanud. Vt täpsemalt Facebookist: http://www.facebook.com/home.php#/group.php?sid=0f7c821aa02d85a16d8d65ebe12089e7&gid=5998974207&ref=search

http://www.hostelworld.com/ Olen kasutanud erinevate maade ja linnade puhul ja väga rahule jäänud. Sealt näed ka külastajate hinnanguid, niiet igati asjakohane keskkond.