wiide

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
4 postitust
27 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

10.11-10.11.2009 Tallinn-Stansted.
10.11-11.11.2009 Stansted-Kuala Lumpur.
15.11-15.11.2009 Kauala Lumpur-Gold Coast, Coolangatta.

1 pilet üle - vaja vaid nimevahetus teha.

Hind kokku oli 6 200.- + tuleb nüüd nime vahetuse eest tasu maksta, aga hind ikka odavam kui praegu ostes.

Kes tunneb huvi, siis: cirz@hot.ee - meil kui ka MSN

On kellegil kogemusi AirAsia lennupileti nime muutmisega?
Probleem selles, et piletid ostetud aga inimene kes pidi tulema hüppas alt ära ja nüüd tahaks kellegi teise tema asemel võtta kaasa sama piletite eest.

cirz@hot.ee saatsin meili ka sulle teele.

Infoks niipalju, et kui peaks olema soovi samade lendudega minna siis peab kiirustama, sest Kuala Lumpur-Gold Coast 15. novembril on suht välja müüdud...ees veel on kallimatel kohtadel vabu kohti aga kauaks neidki - kallim = 80 EEK koht ja odav oli 16EEK :)

Kui otsite reisikindlustust siis julgesti pöörduge Janno poole (Janno@reisikindlustus.ee), kes trip.ee lehel palju postitusi kirjutanud ja soovitusi jaganud. Hinnad soodsad ja jagab teemat 100%-liselt. Ise küsisin äsja pakkumist ja turu-uuringu põhjal võib öelda, et hinnad parimad + meeldiv teenindus :)Usaldusväärne - taustas küll kahtlema ei pea.

Vaadake näiteks kuupäeva 10. november ja saategi lubatud odava hinnaga. Peate klõpsima ja otsima, mis päevadel veel on, aga enne novembrit polnudki mu arust - laupäeval ka otsisin ise.

Kuala Lumpuris paaripäevane peatuse otsus tuli kahel põhjusel:

  1. Ei viitsi jah hakata pabistama nende lennuaegade osas ja lennujaamas ei viitsi ka passida eriti. Stanstedis saab niigi päris kaua passitud ja AirAsia lendu oodata ning ega siis lennukis see magamine eriti mugav pole
  2. Miksmitte veidi Malaisias ringi vaadata. Kes teab millal sinna taas satub. Lisaks on hinnad seal päris odavad-seega why not.

Soovitan igati Tune hotelle. Ise külastanud pole aga foorumites räägivad head neist. Lisaks on need ka väga uued hotellid ja Kuala Lumpuris esindatud nii lennujaamas kui ka vanalinnas. kahele küll öö maksis ca 300.- aga see ju odav ikkagi meie mõistes. Toitlustust küll pole aga majas mingi kiirsöögikoht. Ja muidugi linnas ju kohti palju kuhu sööma minna ja nagu bths kirjutas ka odavad. Tsekka http://www.tunehotels.com/

Meil minek nov alguses ja reisikaaslased on alati teretulnud - lööge kampa kui huvi pakub :)

Nomnom jõudis minust juba ette vastamisega ehk siis Easyjet ja AirAsia.

Endal täpselt sama plaan aga arvatavasti alles okt-nov. Ole hea anna siis siin teada ka kuidas lend ja üldse lennukid olid.

Mis hotellis peatute Malaisias?

Mul tuli ka umbes mõne minutiga. Peale taotluse ära saatmist mõtlesin vaadata seda linki kuhu peaks siis mulle tulema infot taotluse kohta ja üllatus missugune approve oli juba olemas. Siis tekkis kahtlus, et kas see tõesti tõsi on, et nagu automaatselt käib see viisa andmine ja mingit inimest seal taotlust ülevaatamas polegi, aga kuna approve kirjas ju siis nii peabki olema :)
Elukaaslasel läks 4h viisa saamiseks.

Vaata selle teema esimest postitust - seal kõik hinnad kirjas.

Lennupileteid ei saa nö bronnida. Kohe tuleb ikka ära maksta.

Tundub, et odavlennuga minemine täitsa OK. Vähemalt keegi ei ole siiani kategooriliselt vastupidist väitnud. Pigem tundub, et paljud lendavad neid kasutades. Mind teeb veidi murelikuks, et AirAsia kasutab Airbus lennukeid pikematel lendudel - just neidsamu lennukeid, mis viimasel ajal alla kukkunud on... :)

To kopsy üks suund.

Kui aga tahta odavalt pileteid, siis tuleb ikka mitu kuud varem ära osta, sest vahetult enne reisi hinnad ikka hoopis kõrgemad.

http://www.immi.gov.au/e_visa/visitors-outside-whm-visa-options.htm

Sellelt lehelt tuleb klõpsata lehe alla olevale lingile "Start your application" ja käivitub viisa online taotlemine.

Tal ongi kasutusel need nö pliiatsid. Nimeks on neil Protaphane Flexpen ja Novorapid Flexpen.

Emme, kas sa oskad öelda palju see arstivisiit retsepti kirjutamiseks võiks maksta? PAlju need rohud maksavad sealt apteegist ostes?
Mis on ESKI?