clen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitähh, aitähh. Tunne, et tuleb mõnus trip.

Ise ka plaanis nädala pärast ennast ratastega Riisiperest Haapsallu ja edasi Rohukülla toimetada.

Minek oleks 'aja peale', et Vormsi praamile jõuaks ning algne plaan oli see 60+ km mööda maanteed sõita. See postitus, aga pani ka raudteetammile mõtlema.

Ei oska äkki keegi kommenteerida a) kust Riisipere juurest õige otsa peale saada? b) kui läbitav see koormatud ratastega on? c) millisest kilometraažist võib rääkida Haapsaluni?

Ei taha nagu ukerdama jääda kuskile ja praamilt maha, aga samas maantee (kuigi kindla peale minek) eriti ei tõmba ja oli rohkem nagu hädaabiidee, et autota inimesed rattad Vormsi peale saaks.

Aitähh kõigile kes siiani on ideedega välja tulnud. :) Meil on kohad/plaan paigas. Nüüd tuleb vaid hoolitseda Indiasisese transpordi eest ja hotellid ära korraldada.

Sealt tulevad sellised küsimused:

a) kui kuupäevad on kindlalt paigas, siis kuidas tasuks ära osta siselendude piletid? Kohapealt päris ei julge proovida, eriti kuna meid on neli inimest. Lennata on vaja Mumbai-Bangalore ja siis kaks nädalat hiljem sama trip tagasi. Ise mõtlesin, et äkki tasuks esimene ots osta netist ära ja siis proovida tagasiots kohapealt osta, et ikkagi kaks nädalat ette... Või tasuks mõlemad kohe ära osta? Ja sel juhul millist broneerimissüsteemi kasutades?

b) Kui Mumbais tahame nii minnes kui tulles peatuda vaid ühe öö, kas siis peaks hotelli ette kinni panema? Absoluutne maks mida nõus oleks maksma näkku öö eest oleks 500.- ja parem oleks odavam. Ma ise uurisin Residency lehte. Ei teagi kas tasuks reserveerida hotelli kodukalt või näiteks expedia.com kaudu. Kuidas seal üldse sellega on, et kui lend jõuab kohale hommikupoole ööd, et siis nad selle ajani ikka tuba hoiavad?

c) Kas Bangalores tasuks ka ette bronnida, või (kuna seal tahame võtta pikemaks ajaks toad nö baaslaagriks) kohapeal otsida ise?

jannos, see Riiast Indiasse lend oli väga lihtsal põhjusel (ma jamasin tõenäoliselt samal ajal selle asjaga) 5400.- lend oli KLMiga riiast. Aga KLM katkestas lennud Riiast, nii et siis võeti see süsteemist maha. Ja oligi kõik. Ma ka hommikul avastasin odava lennu ja tunnike hiljem kui kõik nõusse olin saanud, et lähme oli pressiteade välja tulnud ja lend maha võetud. Vot nii.

Ostsime siis tonni rohkema eest ära hoopis algusega Helsinkist, sest lootust on, et kui KLM lõpetas lennud nii Tallinnast kui Riiast, siis Helsinki jääb ikka alles. sõrmed ristis

Mm. Ok. Ma praegu uurin Mumbai läheduses olevaid asju, ja silma hakkasid Elephanta koopad. Need on aga kahjuks mussoonihooajal suletud. :(

Varuvarjandiks leidsin niisuguse koha nagu Kalheri koopad. 42km Churchilli jaamast rongiga. Kas on keegi seal käinud? Ma netist kahjuks ei leidnud infot kas need on augustis avatud, aga samas on nad osa rahvuspargist, nii et lootust on.

Muidu baasiks võtame Bangalore praegu ja üks trip sealt välja on Hampisse ning üks kolmepäevane auk on veel täitmata. Oskab keegi soovitada mingit kohta siis Bangalore raadiuses. Ise ma vaatasin Kerala osariigi rahvusparke, aga ei oska arvata ka, kas sinna augustis maksab minna. Peaaegu igal pool on ju külastamisajaks soovitatud november-märts. :p

Vaatame kuidas rahaliselt välja tuleb, praegu jätaks siis Goa igatahes esimeseks väljajäetavaks kohaks.

Muidu väike checklist, et teeks kindlaks kui palju aega on erinevate asjade ära broneerimiseks/tegmiseks.

Kui koha peal oleme juuli lõpp, august algus, siis see ei ole turimismiperiood. Aga kas hotellid tuleks ikka ette broneerida ja kui kaua ette siis?

Või ainult Mumbais näiteks broneerida ja Bangalore's Hampis hakata kohapeal tegutsema?

Bussipiletid saab kohapeal? Kui varsti tasub siselendude piletid osta? Ja kuidas? Kas selline süsteem toimiks, et lasta tuttaval kohapeal ära osta ning kui ta suvel ise Eestisse tuleb siis võtab kaasa ja annab siis meie (minejate) kätte?

Kas on midagi peale piletite, hotellide, viisade, vaksineerimiste, kindlustuse mis on kahe silma vahele jäänud?

Mulle isiklikult kõlab huvitavalt see variant, et Banaglorest Hospetisse minna rongiga ja sealt võtta auto Hampisse. Kuidas see reaalsuses välja näeks? Kas rongipiletid paar päeva varem kohapealt jahtides on neid lootust saada? Kuidas käib auto+juhi leidmine?

Aitähh kõigile kes seni nõu on andnud! :)

No lihtsalt huvi pärast. Kas selline marsruut on sellise ajaga planeeritav.

Mumbai-Bangalore-Hampi-Bangalore-Goa-Mumbai. Millised sõiduvahendid oleks kasutatavad? Ise mõtlesin Mumbai-Bangalore ja Bangalore-Goa otsad ja siis vast ka Goa-Mumbai teha siselennuga kui need just väga kirved pole. Ei teagi kuidas Bangalorest Hampisse ja tagasi kõige parem saada oleks.

Kohapeal oleme muidu kaks nädalat. Kuskil tegelt võiks ka rong või midagi vähem steriilsemat kui lend olla. :) Samas on nii aeg ja eelarve suht piiratud.

Goa võib teoreetiliselt välja jätta kui Bangalore kandis midagi peale Hampi tasub uurima minna...

Bangaloresse lähme sõbrale külla :) Aga muidu pakuks rohkem huvi kultuur-ajalugu kui rannas lebamine.

Ehk siis kuidas hakata asjale lähenema, kuidas marsruuti planeerida?

Ja kas KML Royal Dutch Airlines ja Air France on niuksed normaalsed lennufirmad?

Tänan vastamise eest ostsime ära valitud perioodiks hoopis Helsinki-Mumbai-Helsinki 6600.- :) Problem solved. Ja kes oskab soovitada mida-kuhu vaatama minna kui viibime kaks nädalat Mumbai Bangalore kandis august algul.

Nonii, ma olen aru saanud, et bookinghouse'is kui kohe ei bronni on läinud. Praegu on hinnad juba julmalt üle mu piiri.

Kellel on kogemusi, kas on üldse lootust enam selleks suveks pileteid saada või võib reisiidee maha matta?

Lisan, et eriti üle 7000 ei jaksa maksta.

Finnairist öeldi, et Mumbai reisiperiood on kuni 30 aprill.

Ma helistasin Finnairi. Mumbai reisiperiood on kuni 30. aprill. :(

Kas siis Mumbaisse siis ikka lendab suvel? EI saa aru.

Ja paari tunniga see pakkumine kadus. Kas tasub oodata või võtta 7600.-?