timtam

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui väljastatavate viisade arvu kärbitakse, siis tähendabki see ainult seda, et ooteaeg pikeneb. Kui sa ikka tingimustele vastad, siis ei öelda ei. Kui sa oled taotluse ära esitanud ja saanud kinnituse, et sinu avaldus registreeritud (waiting for case-officer), siis kehtivad sinu avaldusele need tingimused, mis olid avalduse sisse andmise hetkel, s.t kui peale seda tingimused muutuvad, siis see sind ei puuduta. Ja elukutsete nimekirjades muutub Occupation in Demand list, mitte skilled occcupation list. Kui oled demand lists´i, siis oled ikka eelisjärjekorras.

!

Trip.ee palub järgida elementaarseid õigekirjareegleid!

To taunof Kui taotled permanent viisat, siis sinna juurde tuleb panna Eesti politsei karistusregistri väljavõte. Pakun välja, et kõigepealt võta politseist karistusregistri väljavõte, kui seal on midagi kirjas, siis vasta ausalt. Kui ei, siis pole ju mõtet öelda, et tegelikult on mind karistatud. Seal on mingi ajapiirang, kaua sinu andmeid karistusregistris hoitakse. . . . Trip.ee lisas postitusele kirjavahemärke ja suurtähti lause alguses!

To Cuba, Viisatasu makstes on kahjuks alati see risk, et vastus tuleb eitav ning oled rahast ilma. Viisatasu ongi suur et inimesed ikka põhjalikult läbimõtleks enne taotluse esitamist. Kuid kui sul punktid koos, kõik vajalik olemas siis on vähetõenäoline, et eitav vastus on. Samas on Austraalias uudistes palju käinud läbi et skilled viisade arvu piiratakse, viimane nr oli 13,000 võrra. Mis tähendab, et avalduste läbivaatamise aega pikeneb oluliselt (seda eriti kui elukutse pole occupation in demand list´is). Siiani oli off-shore taotluste läbivaatamise aeg 12-15 kuud, mis nüüd pikeneb veelgi.

See Carer viisa võtab kaua aega kuna on low priority processing viisa. Sugulane peab olema lähisugulane (vanaonud ja -tädid ei sobi), lisaks peab hooldusalune minema med läbivaatusle, ning ise maksad suht suure tasu 870 aud, per taotlus +2025, per iga pereliige viisa peal (juhul kui viisa saad). Pead tõestama, et samaväärset hooldusteenust Austraaliast ei saa. Ma paar aastat tagasi mõtlesin seda varianti aga loobusin. Võtsin hoopis student viisa millega peal 2 a õpinguid sai elamisloa.